Cihan Hastanesi büyümeye devam ediyor

Geçtiğimiz aylarda hekim kadrosuna dahil ettiği yeni isimlerle kadrosunu büyüten Cihan Hastanesi’nde iki yeni hekim daha göreve başladı. Kadın Hastalı...

Geçtiğimiz aylarda hekim kadrosuna dahil ettiği yeni isimlerle kadrosunu büyüten Cihan Hastanesi’nde iki yeni hekim daha göreve başladı. Kadın Hastalıkları ve Doğum’la birlikte Perinatoloji Yan Dal Uzmanlığı bulunan Prof. Dr. Sebiha Özdemir Özkan ve Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Ali Harlak’da kadroya dahil olan isimler. Cihan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uz.Dr. Metin Öztürk, Tıbbi Direktör Op. Dr. Ali Hürmeydan ve Genel Müdür Op. Dr. Uğur Doğan bir toplantı düzenleyerek, yeni başlayan hekimleri mevcut hekimlerle tanıştırdı.

 

"GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDİYORUZ"

Toplantı da bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Uz.Dr.Metin Öztürk, “Hastanemiz kurulduğu 2013 yılından bu yana birçok hastaya şifa oldu, her geçen gün gelişen teknolojiye uyum sağlamakla beraber, sunduğumuz Sağlık Hizmetinin niteliğini ve kalitesini arttırarak faaliyetlerimize devam etmek öncelikli hedefimizdir. Bu anlamda, aramıza yeni katılan hekimlerimizle sağladığımız kadro zenginliği ve tıbbi donanımımız hedeflerimize ulaşma yolunda bizleri motive etmektedir. Başarının her zaman bir ekip çalışması sonucunda elde edildiğine olan inancımla yeni başlayan hekimlerimize ekibimize ve ailemize hoşgeldiniz der, başarılarının devamını dilerim” ifadelerinde bulundu.

 

PROF. DR. SEBİHA ÖZDEMİR ÖZKAN

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığının yarı sıra Periantoloji (Riskli Gebelikler) Uzmanlığı ve Tüp Bebek Sertifikaları da bulunan Prof. Dr. Sebiha Özdemir Özkan, İlimiz halkının yakından tanıdığı ve bildiği bir hekim.

 

DOÇ. DR. ALİ HARLAK

Genel Cerrahi Uzmanlığı ile birlikte Yan dal olarak Cerrahi Onkoloji Uzmanlığı bulunan, Doç. Dr. Harlak, Obezite Cerrahisi, Onkolojik Cerrahi, Diğer İleri Laparoskopik ameliyatları yapmaktadır. Yakın zamanda Cihan Hastanesi’nde göreve başlayan Üroloji Uzmanı Doç Dr. Çetin Yeşilli ve Dahiliye Uzmanı Dr. Murat Karabulut’ta böyle bir ekipte yer almaktan mutlu olduklarını ifade ederek yeni başlayan hekimlere başarı dilediler. 

18 Nisan 2017 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR