“BBP, ön sırada olacak”

BBP İl Başkanı Serhat Duyar, “Belki parti olarak düşük oranlarda oy alıyoruz, ama bu ülkeye sevdalı parti mensupları olarak fedakarlık yapma zorunlulu...

BÜYÜT

BBP İl Başkanı Serhat Duyar, “Belki parti olarak düşük oranlarda oy alıyoruz, ama bu ülkeye sevdalı parti mensupları olarak fedakarlık yapma zorunluluğu ortaya çıktığında her zaman en ön sırada olacağız”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MÜSİAD Kocaeli Şubesi’ni ziyaret etti. İl Başkanı Serhat Duyar’ın başkanlığındaki heyette Kadir Engin, Şenol Karamus, Mesut Ceylan, Soner Yıldız, Muammer Bilgen yer aldı. Konuklarını MÜSİAD Sosyal Tesislerindeki makamında ağırlayan Şengün, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

SICAK, SAMİMİ BULUŞMA
Başkan Bilal Şengün’ün yanı sıra başkan yardımcısı İbrahim Yenice, yönetim kurulu üyeleri Celal Ayvaz, İsmail Uslu, Hıdır Karahan, Ali Aydemir, Uğur Karabıyık ve Şube Müdürü Şakir Satır’ın da hazır bulunduğu sohbette karşılıklı olarak tanışma gerçekleştirildi. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette her iki başkan da kent ve ülkemizi ilgilendiren konularda ortak faaliyetler gerçekleştirmenin yararlı sonuçlar getireceğine inandıklarını dile getirdiler

ORTAK PROJELER
İl Başkanı Serhat Duyar, rahmetli Genel Başkanları Muhsin Yazıcıoğlu’nun ortaya koyduğu ilke ve öğretilerden bir adım dahi sapmadan bu ülkenin ve milletin yücelmesi için ellerinden geldiğince mücadele edeceklerini belirterek, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Belki parti olarak düşük oranlarda oy alıyoruz ama bu ülkeye sevdalı parti mensupları olarak fedakarlık yapma zorunluluğu ortaya çıktığında bilinmelidir ki Büyük Birlik Partisi mensupları her zaman en ön sırada olacaktır. Aynı misyon içinde olduğuna inandığımız ülkemizin en güçlü Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan MÜSİAD’la bu anlamda ortak projeler geliştirmeye ve bu kent için ülke için her zaman birlikte hareket etmeye hazırız”

YAZICIOĞLU’NUN DURUŞU
Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun MÜSİAD’la ilgili anılarını ve ziyaretlerini dile getiren Bilal Şengün, şunları söyledi: Muhsin Yazıcıoğlu her zamanki vakur ve onurlu duruşu ile MÜSİAD camiasının gönlünde yer alan genel başkanlardan biri olduğunu ifade ederek: “Yazıcıoğlu bu ülke için çok mücadele etmiş, buna karşılık haddinden fazla eziyet görmüş bir liderdi. Yıllarca cezaevlerinde çile çekmesine rağmen inandığı değerlerden vazgeçmedi. Ömrünün sonuna kadar bu ülke için mücadele etti.

HAYIRLI HİZMETLER ÜRETİN
O’nu burada samimi ve içten duygularla yad ediyoruz. Aynı değerleri paylaşan Serhat Duyar Kardeşimiz ve yönetimindeki arkadaşlarımızın bu kent ve ülke için, milletimiz için hayırlı hizmetler üreteceğine inanıyoruz. Bu anlamda kendileri ile birlikte olmaya, onlara destek vermeye hazırız”. Şengün, ziyaret anısına BBP heyetine MÜSİAD dergisi ve yeni yayınlanan “Küresel Kriz ve İstihdam” başlıklı Araştırma Raporundan birer adet hediye etti, başarı dileklerini iletti. Ziyaret toplu çekilen fotoğrafla sonlandı.

14 Aralık 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR