Saadet Kocaeli, Trabzon’a destek verdi

Kocaeli ve Körfez’de de benzeri çalışmaların yapılacağı ve tüm Saadet Partisi yönetimlerinin el birliği ile halka gerçekleri anlatmak için seçim star...

BÜYÜT

Kocaeli ve Körfez’de de benzeri çalışmaların yapılacağı ve tüm Saadet Partisi yönetimlerinin el birliği ile halka gerçekleri anlatmak için seçim startı verildiği açıklandı.

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan, İzmit İlçe Başkanı Avukat Zafer Mutlu, Derince İlçe Başkanı Halil Kayın, Trabzon İl Yönetimi ile birlikte Trabzon merkezinde ve Akçaabat’ta halkla buluşarak esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaptılar. Ziyaretler sırasında, ilçe başkanları bundan sonra durmanın kendileri için haram olduğunu belirterek, bu tür çalışmaların diğer illerde de yapılacağını söylediler.

Recep Sarıdoğan ve ilçe başkanları, yaptıkları sohbetlerde vatandaşa Anadolu illerinin her gün biraz daha geriye gittiğini, halkın fakirleştiğini, banka borçları ve ipoteklerin altında ezildiklerini anlattılar.


Kocaeli ve Körfez’de de uygulanacak

Recep Sarıdoğan, Trabzon’da yapılan örnek çalışmanın Kocaeli’nde ve Körfez’de de yapılacağını belirterek, “Bu çalışma çok verimli oldu. İnsanlara yapabildiğimiz kadarıyla bilgi ve görüşlerimizi aktardık ve onlara gerçekleri göstermeye çalıştık. Birden fazla bilgi ve deneyim birikimi olunca anlatım da o oranda güçlendi ve vatandaşlar ikna olmaya başladılar. Onlara tek güvenebilecekleri siyasi gücün partimiz olduğunu anlattık. Benzeri çalışma bu hafta sonunda da ilimizde ve Körfez’de yapılacak. Bundan sonra durmanın asla kabul edilmeyeceği çalışma ritmine girdik. Halkımıza tüm gerçekleri en iyi şekilde anlatacağız” dedi.

26 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR