Önce ziyaret ettiler sonra ağırladılar

Seçim çalışmaları için önceki gün ilimize gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman ve farklı şehirlerden dört milletvekili iki gün boyunca...

BÜYÜT

Seçim çalışmaları için önceki gün ilimize gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman ve farklı şehirlerden dört milletvekili iki gün boyunca ziyaret ettikleri sivil toplum kuruluşları başkanlarını öğle yemeğinde ağırladı.

MHP Ankara ve Kocaeli Heyeti dün Özsar Et Lokantası’nda ziyaret ettikleri sivil toplum kuruluşlarının başkanlarını ağırladı. Aynı zamanda MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman ve beraberindeki milletvekilleri ziyaretine Gebze’yle devam edeceği için il ve ilçe teşkilatlarıyla yemekte son kez bir araya geldi. Yemekte MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman, milletvekilleri Cumali Durmuş, Cemalettin Uslu, Kemal Erdal Sipahi, Necat Özensoy ve Ahmet Duran Bulut, MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü, MHP Milletvekili aday adayları İsmail Kurt ve Aygutşat Selçuk, Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Demir, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Vekili Kadir Durmuş, İTO Meclis Üyesi Aykut Bozkut, eski il başkanı Aslan Koyuncu yer aldı.

TEŞEKKÜR ETTİLER
Kocaeli’de çalışmaların devam edeceğini ve iktidar yolundan ayrılmayacaklarını belirten Büyükataman, “İki gün boyunca burada siyasette yer alan ve sözleri geçen kuruluşlarımızla bir araya geldik. Bundan sonra bir arada olmak ve elimizden geleni ortaya çıkarmak için çalışmalıyız. Buraya geldiğim için mutluyum. Herkese katılım ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. Yemekte bir araya gelen Şen ve Yoldaş birbirlerini sevdiklerini belirtti. Şen, Yoldaş’a benim yetiştirdiğim eleman şeklinde hitap ederek, “Biz ne kadar birbirimizi sevsek de ancak siyasi partiler nasıl birleşemiyorsa biz muhtarlarda öyle birleşemeyiz” dedi. Yemek sohbet eşliğinde devam etti.

04 Mart 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR