Dr. Ali Yeşildal, TRT Genel Müdürlüğü’ne aday

İbrahim Şahin'in Samsun Valisi olmasıyla boşalan TRT Genel Müdürlüğü makamına getirilecek yeni ismin belirlenmesi için Radyo Televizyon Üst Kurulu ad...

İbrahim Şahin'in Samsun Valisi olmasıyla boşalan TRT Genel Müdürlüğü makamına getirilecek yeni ismin belirlenmesi için Radyo Televizyon Üst Kurulu adayların saat 18.00'a kadar başvurmalarını istedi.

 

RTÜK'ten yapılan yazılı açıklamada, 6112 Sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanun ile 2954 Sayılı Radyo ve Televizyon Kanunu'nun amir hükümleri gereğince, 19 Eylül 2014 tarihinde boşalan TRT Genel Müdürlüğüne aday olmak isteyenler için tanınan başvuru süresinin saat 18.00'de sona erdiği bildirildi.

 

 

DR. ALİ YEŞİLDAL DA ADAYLAR ARASINDA

TRT Genel Müdürlüğüne adaylık için 20 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında Üst Kurul'a yapılan başvurularla ilgili incelemelerin tamamlanmasının ardından, Üst Kurul tarafından Bakanlar Kuruluna teklif edilmek üzere üç adayın belirleneceği kaydedildi. TRT Genel Müdürlüğü için 39 kişi başvururken adaylar arasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Dr. Ali Yeşildal'ın da adı var.

08 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR