AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker “Dilovası hizmet alımında altın yıllarını yaşamaktadır”

Dilovası’nda bir dizi ziyaretlerde bulunan AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Dilovası’nda büyük yatırımların yapıldığını, ilçenin her alanda hizme...

BÜYÜT

Dilovası’nda bir dizi ziyaretlerde bulunan AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Dilovası’nda büyük yatırımların yapıldığını, ilçenin her alanda hizmet doygunluğunu yaşadığını söyledi.

AKP Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Dilovası’nda katıldığı programlar sonrasında Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, İl Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Demir ve Ali İhsan Adıgüzel, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Adnan Kahveci Parkı’nda bir araya geldi.

EĞİTİM TESİSLERİ
Vatandaşların çeşitli konularda taleplerini dinleyen milletvekili İlyas Şeker, yapılan hizmetlerle ilçenin yaşanabilir bir kent olma yolunda büyük mesafe kat ettiğini söyledi. Eğitim ve öğretimde büyük yatırımları ilçeye aktardıklarını belirten milletvekili Şeker, “Dilovası’na eğitim tesislerinin yapılmasında ilçemiz altın yıllarını yaşamaktadır. İlçemiz artık her yönüyle hizmet doygunluğunu yaşmaktadır ” dedi.

15 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR