Cengiz Topel’in yeni mania kriterleri anlatıldı

Cengiz Topel Havaalanının sivil havacılığa açılmasıyla birlikte yeni mânia kriterlerini ilçe belediyelerine anlatmak için Büyükşehir Belediyesi’nde bi...

BÜYÜT

Cengiz Topel Havaalanının sivil havacılığa açılmasıyla birlikte yeni mânia kriterlerini ilçe belediyelerine anlatmak için Büyükşehir Belediyesi’nde bir toplantı düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Genel Koordinatörü Adnan Bilgiç’in makamında gerçekleşen toplantıda Cengiz Topel Havalimanı Müdürü Ömer İnce Mânia kriterleri ile ilgili bilgiler sundu.

İLÇE BELEDİYELERE
Toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Koordinatörü Adnan Bilgiç, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Filiz Ertek, Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Bali Holat, Büyükşehir İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Gökmen Mengüç, Cengiz Topel Havalimanı Müdürü Ömer İnce ve diğer ilçe belediyelerinden yetkililer katıldı.

KRİTERLER ANLATILDI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye ve Kocaeli’ye kazandırılan Cengiz Topel Havaalanı için önem arz eden mania kriterleri slayt eşliğinde yetkililere aktarıldı. Uçakların iniş ve kalkış güvenliği ile ilgili kriterlerin sunulduğu bilgilendirme toplantısında havaalanı çevresinde yaşayan vatandaşların da can emniyetleri ile ilgili kriterler ayrıntılarıyla ifade edildi.

16 Mart 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR