“Cihan Hastanesi’nin bir ferdi olmaktan dolayı gururluyuz”

Aileler Cihan ailesinin birer ferdi olmaktan dolayı gurur duyduklarını belirtti.Temmuz ayı içerisinde Cihan Hastanesi’nde erken dünyaya gelen ve Yeni...

Aileler Cihan ailesinin birer ferdi olmaktan dolayı gurur duyduklarını belirtti.Temmuz ayı içerisinde Cihan Hastanesi’nde erken dünyaya gelen ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören bebekler sağlıkla taburcu oldu. Erken doğum nedeniyle 950 gr olarak dünyaya gözlerini açan Yiğit Ege Kaçmaz bebek, 75 gün sonra taburcu edildi. Anne Zümrüt Kaçmaz ve Baba Rıza Kaçmaz mutluluklarını ifade edecek söz bulamadıklarını belirterek Cihan Hastanesi’ndeki tüm personele teşekkürlerini iletti.

 

SABIRLA BEKLEDİLER

Temmuz ayı içerisinde bin 435 gr olarak dünyaya merhaba diyen Ahmet Dora bebek de uzun süren bir Yeni Doğan Yoğun Bakım takibi ve tedavisi sonrası sağlıkla taburcu oldu. Ceren ve Yaşar Kabaş çifti de, Kaçmaz ailesi gibi her gün sabırla bebeklerini kucaklayacakları anı bekledi.

 

MİNNETTAR OLDUKLARINI SÖYLEDİLER

Yeni Doğan Yoğun Bakım Hekimleri Uzm. Dr. Yusuf Kuşdal, Uzm. Dr. Metin Şen ve Yeni Doğan Yoğun Bakım hemşireleri tarafından uygulanan başarılı takip ve tedavi sonucu sağlıkla bebeklerini kucaklayan Kaçmaz ve Kabaş Aileleri Cihan Hastanesi’nin tüm çalışanlarına minnettar olduklarını ve artık Cihan ailesinin birer ferdi olmaktan dolayı gurur duyduklarını belirttiler. 

30 Eylül 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR