Özdağ: Kazak heyeti, hizmet sektöründe yatırımcı arıyor

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), 1. Meslek Komitesi (Bayındırlık ve Madencilik Grubu) sektör toplantısında bir araya geldi. Komite Başkanı Sıtkı Demir v...

BÜYÜT

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO), 1. Meslek Komitesi (Bayındırlık ve Madencilik Grubu) sektör toplantısında bir araya geldi. Komite Başkanı Sıtkı Demir ve komite üyeleri; Erkan Karacan, Mustafa Yılmaz, Volkan Kavşut, Avni Arıcan ve Erol Ergün’ün ev sahipliği yaptığı sektör toplantısına KOTO Başkanı Murat Özdağ da katıldı. Yaklaşık 50 firma temsilcisinin yer aldığı toplantı tanışma, sorunların tespiti ve çözümü noktasında oldukça verimli geçti.

 

“BU FIRSATI KAÇIRMAYIN”

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren KOTO Başkanı Murat Özdağ, Kazakistan’da 100 bin kişilik şehir kurulacağını ve Kazak heyetin yatırımcı görüşmeleri gerçekleştirmek üzere 22-23 Aralık tarihleri arasında KOTO’ya geleceğini belirterek, “Çok hazırlıklı gelecekler. Ülkedeki yatırım alanlarını, maliyetleriyle birlikte görme imkanı sunacağız. Firmalarımızı bur fırsatı kaçırmamaya davet ediyorum” dedi.

 

“YATIRIMCI ARIYORLAR”

Kazak heyetin özellikle; altyapı, baraj, gölet, arıtma tesisi inşaatı, üstyapı, köprü, stadyum devlet yapıları inşası, projelendirme, inşaat makineleri ile hizmet sektöründe yatırımcı aradıklarını dile getiren Başkan Özdağ’ın konuşmasının ardından Komite Başkanı Sıtkı Demir konuştu. Toplantı, sektöre dair değerlendirmelerle sona erdi.

12 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR