YÜCEL’DEN, DONANMA’YA DESTEK

Değirmendere Donanma İlköğretim Okulu Aile Birliği AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel’i ziyaret ettiDonanma İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkan...

BÜYÜT

Değirmendere Donanma İlköğretim Okulu Aile Birliği AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel’i ziyaret etti

Donanma İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Ayça Aldemir ve yönetiminden Ebru Şirintaş Coşkun, Ebru Atalay, Sema Belen ve Mine Mutlu evvelki gün AK Parti ilçe başkanı Sedat Yücel’i ziyaret etti. Başkan Ayça Aldemir Başkan Yücel’e çiçek takdim edip okullarındaki eksikliklerin giderilmesi için destek istedi. Donanma İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Ayça Aldemir ziyarette, “Daha önce okul aile birliği başkanlıkları yapan İlçe Başkanı Sedat Yücel’in tecrübelerinden faydalanmak istedik. Kendisinin eğitime verdiği önemi bildiğimiz için okulumuzun sıkıntılarını paylaştık ve eksikliklerin giderilmesinde desteklerini istedik” dedi.
AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ziyaretten çok memnun kaldığını ifade ederek “AK Parti yönetimi olarak eğitime son derece önem veriyoruz. İlçemizde bulunan okulların eksikliklerinin giderilmesinde elimizden gelen tüm desteği veririz. Donanma İlköğretim Okulumuz da bizim için önemli. Bu konuda çalışmalarımız olacaktır” dedi.

31 Mayıs 2012 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR