Büyükşehir’den köylere sağlıklı yaşam eğitimi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı köylerde yaşayan vatandaşlara yönelik sağlık eğitimi gerçekleştirdi. Kandıra’n...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı köylerde yaşayan vatandaşlara yönelik sağlık eğitimi gerçekleştirdi. Kandıra’nın Bağırganlı ve İzmit’in Nebi Hoca köylerinde yaşayan vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen sağlık eğitimi sonrası katılımcılara kemik taraması testi uygulandı.

 

DÜZENLİ BESLENME ÖNEMLİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen eğitimler kapsamında  halkımızın sağlığını korumaları amacı ile hijyen ve beslenme eğitimleri gerçekleştirildi. Eğitimlerde düzenli beslenmenin ve sağlıklı gıdalar tüketmenin önemine vurgu yapıldı.

 

ERKEN TEŞHİS ÖNEMİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen eğitim kapsamında programa katılan tüm katılımcılara kemik taraması testi uygulandı. Kemik taraması testinde riskli görülen vatandaşlar ilgili sağlık kurumlarına yönlendirildi.

21 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR