Bursa valisi Münir Karaloğlu İSU’da

Bir dönem Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği yapan ve son valiler kararnamesi ile Van Valiliği’nden Bursa Valiliğine atanan Münir Karalo...

BÜYÜT

Bir dönem Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği yapan ve son valiler kararnamesi ile Van Valiliği’nden Bursa Valiliğine atanan Münir Karaloğlu, İSU Genel Müdürlüğü projelerini yerinde inceledi.

Tatilini Kocaeli’nde geçiren Bursa Valisi Münir Karaloğlu, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ı makamında ziyaret etti. Genel Müdür Bayram tarafından ağırlanan Vali Münir Karaloğlu, İSU Genel Müdür yardımcılarının da katılımı ile, birlikte çalıştıkları dönem ve yaptıkları çalışmalarda anılar tazelenerek uzun uzun sohbet edildi. .

SCADA MERKEZİ İNCELENDİ
Kurumun en önemli yatırımlarından birisi olan Scada Merkezini Vali Karaloğlu’na gezdiren Genel Müdür İlhan Bayram, merkezin çalışma sistemi hakkında bilgi verdi. Atıksu Scada Merkezinin Türkiye’de bir ilk olduğunu vurgulayan Genel Müdür, merkezin faaliyete geçmesi ile birlikte birçok kurum ve kuruluşun projeyi uygulamak için başvurduklarını söyledi.

NAMAZGAH BARAJINDA İNCELEME
Buradan Kandıra Namazgah Barajı alanına geçen Vali Karaloğlu ve Genel Müdür Bayram baraj alanında inceleme yaptı. Barajın dolgu alanını gezen Vali Karaloğlu’na Genel Müdür Bayram ile teknik personel tarafından devam eden çalışmalar hakkında bilgi verildi. Barajın inşaat çalışmalarının son aşamaya geldiğini ve Kasım ayında tamamlanacağını belirten Genel Müdür, baraj ile birlikte bölgenin su problemi kalmayacağı gibi, taşkınların önüne geçileceği ve sulamanın yanı sıra enerji üretimi yapmayı da hedeflediklerini söyledi.

09 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR