Ülkücü İşçiler’de görev değişimi

Turan Apartmanı’ndan sonra yeni yerine taşınan Ülkücü İşçiler Derneği Şen İş Merkezine taşındı. 10 yıldır Başkanlık görevini yürüten Yaşar Yıldırım g...

Turan Apartmanı’ndan sonra yeni yerine taşınan Ülkücü İşçiler Derneği Şen İş Merkezine taşındı. 10 yıldır Başkanlık görevini yürüten Yaşar Yıldırım görevi Gürcan Kolay’a devretti. Şen İş Merkezine taşınan  Ülkücü İşçiler Derneği açılışına MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, eski İl Başkanı Celalettin Yaylak, MHP İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Nurdoğan Erkul, Ülkücüler Marmara Bölgesi Başkanı Mutlu  Özdemir ve partililer katıldı.

 

ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATACAK

Yeni başkan adına konuşan Ülkücüler Marmara Bölgesi Başkanı Mutlu Özdemir, “Türkiye ve Kocaeli için yeni bir dönem başlıyor. Alpaslan Türkeş'in izinden gitmeye devam edeceğiz. Gürcan Kolay başkanlığındaki yönetimin bu şehirde önemli işlere imza atacağından şüphemiz yoktur" dedi.


SEVİNDİREN ATAMA

Ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise, Kocaeli'nin işçi kenti olduğunu ve il başkanı olarak da derneğe desteklerinin her zaman olacağını belirtti. Ünlü, “Bizleri sevindiren bir atama oldu. Zamanında Ülkücü İşçiler Derneği bu kentte çok iyi işler yapmıştı. Biz de MHP olarak desteğimizi sürdüreceğiz" ifadelerinde bulundu.

17 Ağustos 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR