Şefkatiye Camii’nin çehresi değişti

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Şevkatiye Camii girişine yaptığı sundurma ile camii yeni ve estetik bir görünüme kavuşturdu.   Kartepe B...

BÜYÜT

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Şevkatiye Camii girişine yaptığı sundurma ile camii yeni ve estetik bir görünüme kavuşturdu.

 

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin camilere yönelik düzenlemeleri Şefkatiye Mahallesi’ndeki Şefkatiye Camii ile sürdü. Yapılan düzenleme ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı marangozhane ekipleri Şefkatiye Cami önünde bulunan sundurmayı modern bir görünüm kazandırdı. Ekipler 85 metrekarelik sundurmanın eski metal aksamlı 10 adet direğini ahşapla kapattı. Direkler arasını da ahşap seperatör ile kaplayarak yağmur ve güneş ışınlarının cami girişine girmesini engelledi. Sundurma üstünü şıngıl ile kapatan ekipler, sundurma çatısının üst kenarlarını da eksiz oluk ile çevreledi. Ekipler, kahverengi eksitme boya ile renklendirdiği sundurmayı estetik ve fonksiyonel hale getirdi.

 

Şefkatiye Cami girişinde yapılan sundurma çalışması mahalle sakinlerinin de beğenisini topladı. Başkan Üzülmez’e sunduğu hizmetler için teşekkür eden camii cemaati, “Başkan Üzülmez, hizmete sunduğu mahalle meydanı ile dinlenme alanı kazandırırken Şefkatiye Camiinin de çehresini değiştiren bu çalışma ile mahallemizin takdirini bir kez daha kazanmıştır. Mahallenin evladı olarak mahallenin eksikliklerinin giderilmesinde sergilediği başarılı performansı için ekibine ve şahsına mahalle sakinleri adına bir kez daha teşekkür ederiz” dediler.

28 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR