Cahit Elginkan Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği kuruldu

Geçtiğimiz hafta Cuma günü kuruluş evraklarının Dernekler İl Müdürlüğü’ne verilmesi ile resmen kurulan derneğin kurucuları arasında eski öğrenciler O...

BÜYÜT

Geçtiğimiz hafta Cuma günü kuruluş evraklarının Dernekler İl Müdürlüğü’ne verilmesi ile resmen kurulan derneğin kurucuları arasında eski öğrenciler Orkun Utkubaş (Kurucu Başkan), Ozan Caner (Kurucu Bşk. Yrd.), Elzem Altınay (Kurucu Bşk. Yrd.) ve Efe Patır (Sayman)  bulunuyor. Ayrıca Okul Müdürü Ayhan Erin, Rehberlik Öğretmeni Sedef Seydooğulları, Matematik Öğretmeni Serdar Sönmez ve İngilizce Öğretmeni Hande Kaynarcan Sarı da derneğin kurucu üyeleri arasında bulunuyor.

 

Dernek Yönetimi, kuruluş aşamasında kendilerinden desteğini eksik etmeyen Cahit Elginkan Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ayhan Erin ve Kocaeli Baro Başkanı Av. Sertif Gökçe’ye teşekür ettiklerini belirttiler.

 

Ayrıca yakın zamanda Facebook sayfasında üyelik için gerekli işlemleri açıklayacak olan kurucu üyeler, Cahit Elginkan Anadolu Lisesi mezunu olan herkesi Derneğe üye olmaya davet ediyor.

17 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR