VM Medical Park’tan Kocaeli Barolar Birliği ile anlaşma

Ülkemizin üretim üssü olan Kocaeli’de, dünya ile aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini çağdaş bir hast...

Ülkemizin üretim üssü olan Kocaeli’de, dünya ile aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini çağdaş bir hastane ortamında buluşturan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi yeni bir sağlık protokolü yaptı. Kocaeli Barolar Birliği ile yapılan anlaşmanın imza töreni VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde gerçekleşti.


ÇITAYI YÜKSELTİYOR

Tedavi yaklaşımları kadar misafir hizmetleri ve hasta bakım anlayışıyla da adından söz ettiren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratmayı hedeflerken standartlarıyla da Kocaeli’de çıtayı her geçen gün yükseltiyor. Şehrin önemli dinamiklerinden biri olan Kocaeli Barolar Birliği ile anlaşma yapan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi sağlık hizmetinin sınırlarını genişletiyor.


AVANTAJLI SAĞLIK HİZMETİ

Anlaşmanın imza törenine VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı, Hastane Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Kamil Toker, Kocaeli Barolar Birliği Başkanı Avukat Sertif Gökçe ve Kocaeli Barolar Birliği Mali İşler Sorumlusu Caner Karakadılar katıldı. Bin 400 üyesi bulunan Kocaeli Barolar Birliği ile imzalanan protokole göre, Baro Kart sahibi tüm üyeler ve onların birinci derece yakınları hastanede avantajlı sağlık hizmeti alacak.


HASTANE TURU YAPTILAR

İmza töreninde bir konuşma yapan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı, “Etkin, sürdürülebilir, dinamik ve takım çalışmasına dayanan işleyiş sistemi ile sağlıklı bir geleceğin kapılarını VM Medical Park Kocaeli Hastanemiz ile aralayacağız. Kocaeli Barolar Birliği ile yaptığımız bu anlaşma ile de bu hedefimize uygun bir adım atmış oluyoruz” dedi. İmza töreni sonrası Sertif Gökçe ve Caner Karakadılar, kısa bir hastane turu yaptı.

17 Kasım 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR