Ali Korkmaz: “CHP’nin kimyası bozulmuş”

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz önceki gün ilçe binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve CHP İzmit İlçe Başka...

BÜYÜT

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz önceki gün ilçe binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım’a yüklendi. Korkmaz; “CHP’nin kimyası bozulmuş” dedi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz önceki gün ilçe binasında basın toplantısı düzenledi. CHP’ye yüklenen Korkmaz şöyle konuştu; “Öncelikle içinde bulunduğumuz rahmet ve bereket ayının İslam âlemi ve halkımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Ak Parti İzmit ilçe olarak gerek milletvekillerimizle gerek belediye başkanlarımızla, gerekse teşkilatımızla bu rahmet ayını halkımızın sofrasında birlikte açarak geçiriyoruz. Buradan her akşam mahalle ve köylerle bizimle beraber olan milletvekillerimize teşekkür ediyorum.
‘CHP MİLLETVEKİLLERİ ŞOVMEN’
Biz teşkilatımızla her zaman halkımızın içinde olduk olmaya da devam edeceğiz. Birileri Eylül ayında seçim startı verileceğini söylemektedir. Ak Parti’de seçim bittiği gün bir sonraki seçimin startı verilmiştir. CHP milletvekilleri halktan kopuk şovmen bir tavırla birkaç gün seçim bölgesine uğrayarak görüntü vermekle seçim alınamayacağını bilmelidirler. Sayın vekiller sizleri hiçbir cenazede, acılı günde görmüyoruz. Halkımız bunları çok iyi takip etmektedir.
‘HAYDAR AKAR HALKA TEPEDEN BAKIYOR’
Halka tepeden bakan, onun acılı günlerinde dahi yanında olmayı beceremeyen sürekli şov peşinde olan CHP milletvekili Sayın Haydar Akar İzmit’te 30 bin oy fark atacağını söylemektedir. Sayın vekil ya İzmit’te yaşamıyor ya da hesap yapmayı bilmiyor. Belli ki 2011 genel seçimlerinde halkımızın attığı 30 bin oy fark CHP’nin kimyasını bozmuş olacak ki bunu unutamamış gözüküyor.
‘GÜZELLİK DEĞİL HİZMET YARIŞI YAPIYORUZ’
Tabi ki bunu indirmek kolay değil. Ama sayın vekil siz de takdir edersiniz ki halkımız yapılan hizmetleri görüyor, takdir ediyor. Sizin yaptığınız siyaset anlayışını benimsemiyoruz. Halkımız belediye başkanlarının yaptığı hizmetlere bakar, sizin gibi saçıyla ve memleketiyle ilgilenmez. Çünkü bizler güzellik değil hizmet yarışı yapıyoruz.
‘KÜLTÜR TEPESİNE HANGİ YÜZLE GİDİYORLAR’
2014 için CHP hayal kurmasın. İnşallah biz bu seçimi daha büyük bir oy farkıyla alacağız. CHP il başkanı ve ilçe başkanı gerekse diğer partilerin il başkanları İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a yalan yanlış iftiralarla saldırıyorlar. Belli ki hizmeti hazmedemiyorlar. Tabii ki meyve veren ağaç taşlanır. Bunlar İzmit için yapılan prestij projelerinin hepsini engellemeye çalışıyorlar. Acaba her akşam on binlerin buluştuğu Kültür Tepesi’ne gidiyorlar mı? Gidiyorlarsa hangi yüzle gidiyorlar.
‘CHP’NİN YAPTIKLARINI BİZ TEMİZLİYORUZ’
CHP İl Başkanı sayın Yalçın Kuşkan Kocaeli’nin amiral gemisi İzmit’tir diyor. Buna ben de katılıyorum. Bu amiral gemisi İzmit’i yine yüksek bir oy farkıyla, halkımızın teveccühüyle yine Ak Parti’nin kalesi yapacağız. Yine sayın Yalçın Kuşkan Kocaeli’yi AKP’den temizleyeceğiz diyor. Oysa ki CHP’li eski Bekirpaşa belediye başkanının yaptığı imar hataları bugün İzmit Belediyesi tarafından temizlenmektedir.
‘TÜRKİYE HEPİMİZİN, İZMİT HEPİMİZİN’
Eleştirecek başka bir şey bulamayanlar kendi dönemlerinde yaptıkları hataları Ak Partili belediyelere mal etmeye çalışmaktadır. Ama halkımız gerçeği çok iyi görmektedir. CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım da 2014’de İzmit Bizim sloganıyla yola çıkmış. Hayırlı olsun. Bu CHP’nin klasikleşmiş bir siyaset tarzıdır. Siyaset yaptıkları zemini kendilerinin zannederler. Ama biz diyoruz ki; Türkiye hepimizin, İzmit hepimizin.”

01 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR