Erkan Nigiz, oğlunu evlendirdi

Gazetemizde de uzun yıllar Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdüren ve sonrasında bir süre mesleğe ara veren Gazeteci- köşe yazarı Erkan Nigiz ile M...

BÜYÜT

Gazetemizde de uzun yıllar Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdüren ve sonrasında bir süre mesleğe ara veren Gazeteci- köşe yazarı Erkan Nigiz ile Mualla Nigiz çiftinin biricik oğulları Murat Nigiz, Mustafa Uğur ve Perihan Uğur çiftinin kızları Filiz Uğur ile hayatını birleştirdi.

Deniyimli gazeteci yazar Erkan Nigiz, oğlu Murat Nigiz’i evlendirdi. Filiz Uğur ile dünyaevine giren Murat Nigiz çiftinin nikah töreni Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kalabalık ve bir davetli topluluğunun katıldığı nikah töreninde siyasilerden de TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, eski Sağlık Bakanı Kazım Dinç, CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Sezer Şener Komsuoğlu, Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Savaş Ayberk, Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Nilüfer Hilmioğlu ve mutlu çiftin yakın dostları katıldı.

BOL ŞAHİTLİ NİKAH
Sütaş Kocaeli Bölge Müdürlüğünde İş Geliştirme Uzmanı olan Murat Nigiz ile Kocaeli Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak görev yapan Filiz Uğur’un nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken, nikah şahitliğini de TBMM Başkan Vekili Meral Akşener, CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, KOÜ Rektörü Sezer Şener Komsuoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı ve Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Nilüfer Hilmioğlu yaptı.

13 Şubat 2011 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR