Bosna Hersekli Türkler Yıldırım’ı ziyaret etti

Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Derneği yeni yönetimi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret etti. Belediye Başkanlığı makamında gerçe...

BÜYÜT

Karamürsel Bosna Hersek Türkleri Derneği yeni yönetimi Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret etti. Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette derneğin yeni başkanı Sedat Çınar yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Dernek Başkanı Sedat Çınar, “Derneklerinin düzenlemiş olduğu şenlik ve festival gibi etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğini açıklayarak amacımız Boşnak kültürünü yaşatmak ve gelecek nesillere ulaşmasını sağlamak” dedi.

ÇİÇEK VERDİ
Gençlerin Bosna Hersek’te üniversite eğitimi alabileceklerini de açıklayan Dernek Başkanı Çınar, bu tarz faaliyetlerin gerçekleşmesi için ellerinden gelen imkanları kullanacaklarını açıkladı. Dernek Başkanı Çınar konuşmaların ardından derneklerine ve Boşnak kültürünün tanıtımı için elinden gelen desteği verdiği için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a çiçek takdim etti.

DERNEĞE DESTEK
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, derneğin yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve çalışmalarında Belediye olarak her türlü desteği verebileceklerini sözlerine ekledi.

25 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR