AK Parti İzmit Kadınlarda, İcra Kurulu açıklandı

AKP İzmit İlçe Kadın Kolları Aysel Demirtaş başkanlığındaki yönetimi, gerçekleşen kongrenin ardından ikinci toplantısını önceki akşam parti binasında...

BÜYÜT

AKP İzmit İlçe Kadın Kolları Aysel Demirtaş başkanlığındaki yönetimi, gerçekleşen kongrenin ardından ikinci toplantısını önceki akşam parti binasında yaptı. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın da katıldığı toplantıda yönetim kurulu arasında görev dağılımı da yapıldı. Yeni icrada ilçe sekreteri Zeynep Erk, Teşkilat Başkanı ise Naime Ceylan oldu.

 

DOĞAN’DAN TEBRİK

Toplantıya katılan belediye başkanı Nevzat Doğan, Aysel Demirtaş ve yönetimi kutlayıp, çiçek takdim etti. Başkan Doğan, kadın kollarının çalışmalarından övgüyle söz ederek, “Kadın kollarımız her zaman teşkilatımızı toparlayan çalışmalar yürütmüştür. Teşkilatımızın en fedakar kadrolarını oluşturan kadınlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

 

“DESTEĞİNİZ BÜYÜK”

İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş ise, kadın kolları olarak uyum içinde yürüttükleri çalışmalarda Başkan Nevzat Doğan’ın desteklerini hiçbir zaman esirgemediğini dile getirdi. İcra kurulunu da tanıtan Demirtaş, “Geçmiş dönemde hizmet ettiğimiz arkadaşlarımızla başarılar elde ettik. Yeni dönemde bayrağı yükseklere taşıyacağız” ifadelerine yer verdi.

 

YENİ İCRA KURULU

Teşkilat Başkanı Naime Ceylan

Seçim İşleri Başkanı Fatma Göktürk

Tanıtım ve Medya Başkanı Şaziye Mandıralı

Sosyal İşler Başkanı Rukiye Göktürk

Yerel Yönetimler Başkanı Ayşe Mehtap Karslı

Halkla İlişkiler Başkanı Elif Eseroğlu

İdari ve Mali İşler Başkanı Nermin Toker

Ar-Ge Başkanı Saliha Belkıs Öner

İlçe Sekreteri Zeynep Erk

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Birsel Katırcıoğlu

Dış İlişkiler Başkanı Sertap Ortaç

Ekonomik İşler Başkanı Fatma Alyüz

30 Ocak 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR