Cebiniz artık kapalıykende “CEP” yakacak

Sizi kimin aradığını merak etmek de artık ücretli. Telefonunuz kapalıyken ya da telefonunuz çekmediğinde kim tarafından arandığınıza dair bilgilendiri...

BÜYÜT

Sizi kimin aradığını merak etmek de artık ücretli. Telefonunuz kapalıyken ya da telefonunuz çekmediğinde kim tarafından arandığınıza dair bilgilendirici SMS'ler artık ücretli.

Daha önce sizi arayıp ulaşamayan kişiler ücretsiz bilgilendirilirken arama sahiplerinin telefonunuza bıraktığı mesajlar ücretlendiriliyordu. Yeni uygulama ile herhangi bir mesaj olmaksızın yalnızca hangi numara tarafından ne zaman arandığınızı öğrenmek de ücrete tâbi!

KİM, NE ZAMAN ARADI; ÖĞRENMEK, 49 KURUŞ

Mayıs ayı içerisinde ücretlendirilmeye başlayacak yeni uygulamaya göre ulaşılamadığınız zamanda sizi kimin aradığını merak ediyorsanız servisi ayda 49 kuruşa kullanmaya devam etmek zorundasınız.

CEP TELEFONU KULLANICILARI TEPKİLİ

Cep telefonu kullanıcıları GSM firmalarının kendilerine gönderdiği SMS ile şoke oldu. Kullanıcılar, şikayet portalı Sikayetvar'a gönderdikleri şikayetlerde "Cep telefonumuza gelen mesajla şoke olduk. Telefonumuz kapalıyken kim aramış mesajına artık 49 kuruş alınacakmış. Birçok yerde GSM firmalarının teknik sorunları nedeni ile cep telefonları çekmiyor. Kendi hatalarını bize ödetmek istiyorlar. Önceden ücretsiz olarak verilen hizmete kullanıcılar alıştı, şimdi ücretli yapılmaya çalışılıyor" diyerek tepki gösterdi.

08 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR