Yaylak, yönetimini Çalkavur’a tanıttı

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak ve yönetimi dün İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur’u ziyaret etti. Yaylak, ziyarette yönetimini Çalkavur ile tanıştırdı...

BÜYÜT

MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak ve yönetimi dün İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur’u ziyaret etti. Yaylak, ziyarette yönetimini Çalkavur ile tanıştırdı.

Milletvekilliği aday adaylığına soyunan Ruhi Çavdar’ın yerine MHP İl Başkanlığı görevine atanan Celalettin Yaylak, yönetimini tanıştırmak amacıyla İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur’a nezaket ziyaretinde bulundu. MHP yönetiminin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Çalkavur, konuklarını makamında ağırladı. Yaylak ziyarette, “Yeni yönetimimizle beraber sizinle çalışmak isteriz. İcraatlarınız çok başarılı, kendimizi huzur içinde hissediyoruz. Bu vatan hepimizin kardeşliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek. Bizim insan ayırma gibi bir düşüncemiz yok, bu vatan hepimizin” açıklamasında bulundu.

HALKIN DESTEĞİ
Çalışmalarının başarılı olmasında vatandaşın etkili olduğunu belirten Çalkavur, “Halkın desteği ile başarılı oluyoruz. Elbette ufak tefek sıkıntılarımız oluyor ancak çok büyük huzursuzluk yaratacak sorunlarımız yok. Halkımızın huzurlu olması bizi mutlu ediyor. Kocaeli huzur kenti. Hepimizin bu millete, devlete borcu var bunu unutmamalıyız. Bizim görevimiz herkese iyilik yapmak. Devletimiz sayesinde buralardayız. Türkiye’yi bölmek isteyen sinsi güçler var ama muvaffak olamayacaklar” diye konuştu.

22 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR