5 kuruşu bile sokağa atmayız

Kocaeli FK yönetimi, Projeyi açıklarken para sıkıntısı olmayacağını söyleyen Yunus Pehlivan’ın sözlerinin yanlış anlaşılmaması gerektiğini hatırlattı....

BÜYÜT

Kocaeli FK yönetimi, Projeyi açıklarken para sıkıntısı olmayacağını söyleyen Yunus Pehlivan’ın sözlerinin yanlış anlaşılmaması gerektiğini hatırlattı.

BÜYÜK BEKLENTİLERE GİRİLMEMELİ
Kocaeli FK’lı yöneticiler, kulübün sanıldığı gibi öyle milyoner olmadığını, böyle gösterilmemesi gerektiğini söyleyerek, 5 kuruşu bile sokağa atmayacaklarını irdeledi. Resmi olmayan hakemlere az para verilip, Gölcükspor özel maç yönettirilmesiyle ortaya çıkan gerçek, herkesin ayağını yere bastırdı. Kocaeli FK’nın öyle ahım şahım harcayacağı çok büyük paraları yok. Bunu bizzat yönetim açıklıyor. Yunus Pehlivan’ın “Para sıkıntısı yok” derken, “Sağa sola bol keseden hara dağıtılacak” şeklinde yanlış anlaşılmaların olmaması gerektiğini belirten yönetim, uyarıda bulundu.

SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ
Onursal Başkan Yunus Pehlivan’ın KOTO’daki proje tanıtım toplantısında, artık para sıkıntısı çekilmeyeceğini açıklamasının tamamen futbolculara yapılacak ödemelerle ilgili olduğunu hatırlatan yöneticiler, bunun başka yönlere çekilmemesi gerektiğini söylediler. Kulübün sonuçta futbolcu merkezli olduğunu hatırlatan yönetim “Futbolculara gününde ödeme yapılması için tasarruf gerekiyor. Biz de bunu yapıyoruz” dediler ve Kocaeli FK’nın paraya para denmeyen bir kulüp olarak lanse edilmemesini istediler.

10 ÖZEL MAÇ 13 BİN LİRA TUTUYOR
MHK’ye özel maçlara hakem atanması için başvuruda bulunan ve bunun 10 maçta 13 bin lira tutuğunu öğrenince çareler aradıklarını söyleyen yöneticiler, yine özel maçlarda, resmi hakemlerin göstereceği kartların lige yansıyacağının da unutulmaması gerektiğini belirttiler. Yönetim Kurulu, daha lig başlamadan kriz ortamının yaratılmasının ise destek değil, köstek olacağını belirterek, yeniden destek istediler.

02 Ağustos 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR