Kocaeli halk oyunlarında “nöbet değişimi” yaşandı

Yeni il temsilcisi Murat İskenderoğlu da göreve gelir gelmez Halk Oyunlarıyla ilgili kulüp temsilcilerini, hakemleri ve antrenörleri bir araya toplay...

BÜYÜT

Yeni il temsilcisi Murat İskenderoğlu da göreve gelir gelmez Halk Oyunlarıyla ilgili kulüp temsilcilerini, hakemleri ve antrenörleri bir araya toplayarak kendini tanıttı ve ne gibi işbirlikleri yapabileceklerini görüştü.

 

HEDEFLERİNİ PAYLAŞTI

Halk Oyunlarında 20 kulübün faaliyetini sürdürdüğü Kocaeli’de, 15 hakem ve 45 antrenör bulunuyor. Çok sayıda halk oyunları temsilcisinin katıldığı toplantıya, katılımın yoğun olması İl temsilcisi Murat İskenderoğlu’nu sevindirdi. Kocaeli’de uzun yıllardır antrenörlük görevini sürdüren Türkiye şampiyonlukları yaşayan İskenderoğlu yapacaklarını ve hedeflerini camia ile paylaştı.

 

HEDEFLER BÜYÜK

İl Temsilcisi Murat İskenderoğlu, konuşmasında camiayı bütünleştireceğini vurgulayarak, “Takımlarımızın sesi nefesi ve gücü olmaya çalışacağım. Bazı şeyleri daha da yükseltmek gibi hedeflerim var. Her zaman hak ve hakkın yenilmemesi üzerine mücadelelerimiz oldu. Bu mücadelelerimiz her zaman sürecek. Her zaman haklının yanında olacağız.  Artık bu il temsilciliği, antrenörler, hakemler ve çalıştırıcılar düzeyinde kendi halinde kalmayacak. Çıtayı yüksek tutacağız. Antrenör gelişim seminerlerimiz olacak. Halk Oyunları Federasyonumuz tarafından yabancı yerli işlerinde deneyimli antrenörleri ilimize getirerek eğitimler vereceğiz. Sahne tekniği sahne bilgisini daha da yükseltmesini sağlayacağız” dedi.

16 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR