Healthpath, Kocaeli’den Rusya’ya açılıyor

Kocaeli’nin ilk sağlık turizmi kuruluşu olan Healthpath Sağlık Turizmi dünyaya açılmaya devam ediyor. Akmis Grup çatısı altında geçtiğimiz yıl kurula...

BÜYÜT

Kocaeli’nin ilk sağlık turizmi kuruluşu olan Healthpath Sağlık Turizmi dünyaya açılmaya devam ediyor. Akmis Grup çatısı altında geçtiğimiz yıl kurulan Healthpath Sağlık Turizmi şirketi, 1 yıldır önemli girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Healthpath Sağlık Turizmi Şirketi Genel Müdürü Bülent Gök önderliğinde daha önce Dubai, Azerbaycan, Rusya, Almanya, Katar gibi birçok ülkede çalışmalar gerçekleştirildi. Rusya’da gerçekleştirilen çalışmalar ise meyvesini vermeye başladı. Rusya’da uzun süredir partner arayışında olan şirket, ilk resmi adımları attı. Geçtiğimiz ay Rusya’da temaslarda bulunan Healthpath Genel Müdürü Bülent Gök, burada birçok acente ve sağlık kuruluşlarıyla görüşmeler gerçekleştirmişti. Moskova’da yapılan istişareler sonucunda bir acenteyle ortak çalışma konusunda uzlaşmaya varıldı. Acente yetkilileri Bülent Gök’ün davetiyle Kocaeli’de bir dizi temaslarda bulundu.


RUS HASTALAR KOCAELİ’YE GELECEK

Moskova’da faaliyet gösteren Turizm acentesi SMK Audit firması Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Surol ve yönetim kurulu üyeleri Liudmila Nazarova, Marina Tabatabai, İnna Stoliarova Kocaeli’de bir dizi temaslarda bulundu. Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ile şirket binasında gerçekleşen görüşmede, Rusya’da yapılacak olan çalışmaların alt yapısı konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Görüşmede Akmis Grup Genel Müdürü Olgun Aksoy, Healthpath Sağlık Turizmi Müdürü Bülent Gök’te hazı bulundu. Healthpath Genel Müdürü Bülent Gök önderliğinde Kocaeli’de faaliyet gösteren sağlık kuruluşları ve konaklama tesisleri ziyaret edilerek yetkililerden bilgi alındı.  


“RUSLAR, İNGİLTERE VE İSRAİL’DEN VAZGEÇECEK”

Healthpath Sağlık Turizmi Genel Müdürü Bülent Gök temaslarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Daha önce Rusya’da bir dizi temaslarda bulunmuştuk. Orada partner firma arayışlarımız oldu. Kalite ve uzmanlaşma konusunda üst düzey bir firma olarak gördüğümüz SMK Audit firması ile istişareler başlattık. Bizi Rusya’da en iyi temsil edebilecek olan firmalar arasında gördüğümüz SMK Audit firmasıyla altyapı çalışmaları konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Yakın zamanda resmi prosedürleri tamamlayıp Healtpath Sağlık Turizmi’nin Rusya’da çalışmalara başlayacak. Buradaki firma Rus hastaları Kocaeli’ye yönlendirecek. Ruslara en iyi sağlık ve turizm olanaklarını şirketimiz olarak en iyi şekilde sağlayacağımıza inanıyorum. Burada bulunan Rusya heyetine çok teşekkür ediyorum. Kendileri de önümüzdeki günlerde bizi Moskova’da ağırlayacak, çalışmalarımızı hızlandıracağız” ifadelerinde bulundu.

09 Ekim 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR