Büyükşehir personeline stres ve stres yönetimi eğitimi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis salonunda araştırmacı yazar Yusuf Özkan Özburun eğitmenliğinde ‘’Stres ve Stres Yönetimi ‘’ semineri gerçekleştir...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis salonunda araştırmacı yazar Yusuf Özkan Özburun eğitmenliğinde ‘’Stres ve Stres Yönetimi ‘’ semineri gerçekleştirildi. Seminere Büyükşehir Belediyesi’nde görev alan personeller katıldı.

 

ÇALIŞIRKEN NE KADAR RAHATIZ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirilen eğitimde Araştırmacı yazar Yusuf Özkan Özburun‘’ Çalışırken ne kadar rahat olduğunuzu bir düşünün. Çalışırken daha verimli olabilmek için çalışma ortamınızın daha rahat olması ve çalıştığımız arkadaşlarımız ile aramızda pozitif bir bağ olması gerekir. Negatif bir elektrik insanın çalışma ortamında çalışma isteğinin kaybolmasına yol açar ’’ dedi.

 

KUBBE YAPILAR DAHA FERAHTIR

Eğitim seminerinde konuşan Yusuf Özkan Özburun ‘’ Eski zaman yapılarının kubbe şeklinde olmasının insanları kapalı bir ortamda bile sanki gökyüzüne bakıyor gibi hissediyordu. Şimdiki yapılarda ise diktörtgen ve basık olması insanların sanki bir yerde tutsak olduğu psikolojisini hissettirmekte ve bulunduğu ortamda rahat olmasını engellemektedir. Bu yüzden bulunduğumuz ortamda kubbe yapılar daha ferah ortam yaratmaktadır ’’ dedi.

 

EĞİTİMDE BİRÇOK KONUYA DEĞİNİLDİ

Araştırmacı yazar Yusuf Özkan Özburun eğitim içerisinde birçok konuya değindi. Özburun  eğitimde, Ruh Halimiz ve Duygularımızın  oluşumu ,İç diyaloglarımızı ve duygularımızı kontrol etme biçimi, Olayları bakış açılarımıza göre  duygularımızı nasıl kontrol edeceğimiz ,kişilerin çalışma  yöntemleri , Stres ve iş hayatı ve  kızgınlık ile başa çıkma konularına değinerek Büyükşehir personelini bilgilendirdi.

21 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR