BAŞSİAD, KOTO ve Anadolu Ekspo'yu ağırladı

BAŞSİAD, KOTO önderliğinde diğer ticaret odalarının da destekleriyle 8-11 Ekim tarihlerinde İnterteks Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan İNTEMAK...

BÜYÜT

BAŞSİAD, KOTO önderliğinde diğer ticaret odalarının da destekleriyle 8-11 Ekim tarihlerinde İnterteks Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek olan İNTEMAK’15 Fuarına dernek üyeleriyle katılım göstermek için KOTO Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Ziya Uludüz ve Anadolu Ekspo yetkilisi Sadettin Haymana’yı ağırladı. BAŞSİAD yönetimi fuar hakkında detaylı bilgi aldı.

 

“GEREKLİ TÜM ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ”

BAŞSİAD Yönetim Kurulu Üyesi, İç ve Dış Ticaret Komisyonu Başkanı Erdinç Küçükateş, “Önümüzdeki hafta aldığımız bu bilgiler ışığında tüm üyelerimizle bir araya gelerek fuar hakkında bilgilendirme yapacak ve üyelerimizin katılımları konusunda talep toplayacağız. Böylece birlikte hareket edeceğiz, fuar kültürünü oluşturmak ve üyelerimizi teşvik etmek için gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam ediyoruz” dedi.


“NİTELİKLİ PERSONELE İHTİYAÇ VAR”

Yusuf Ziya Uludüz ise fuar hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra KOTO’nun yeni projesi olan ‘Meslek Lisesi’ hakkında da bilgi vererek hedeflerinden bahsetti. BAŞSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Barış Arat ise “Ülkemizin ara eleman başta olmak üzere nitelikli personele çok ciddi ihtiyacı var, bu nedenle odamızın bu girişiminden dolayı emeği geçen tüm kişileri canı gönülden kutluyorum” şeklinde konuştu.

24 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR