Kazım Karabekir Caddesinde tretuvar düzenleme çalışması

Gölcük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipler, Ulaşlı Yalı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesinde bir süre önce tamamlanan asfalt çalışması sonrasında...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipler, Ulaşlı Yalı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesinde bir süre önce tamamlanan asfalt çalışması sonrasında, tretuvar düzenlemesi yapılması için ön hazırlığı tamamlanmasıyla bu bölgede çalışmalarına hızla devam ediyor.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Ulaşlı’da Yalı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesinde devam eden Tretuvar çalışmalarını yerinde görmek üzere bir inceleme gerçekleştirip, son durum hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

 

Ellibeş; “Gölcük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, ilçe genelindeki tüm mahalleleri kapsayan ön tespit çalışmaları yaparak önem arzeden ve sorunları sırasına göre belirleyerek gereken düzenlemeleri başarıyla gerçekleştiriyor.

 

Bu doğrultuda ekiplerimiz, Ulaşlı Yalı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesinde bir süre önce yapılan asfalt çalışmasının ardından şimdi bu bölgede tretuvar düzenleme çalışmalarını gerçekleştiriyor. Çocuklarımız okula giderken artık daha rahat gidecek, araçlar sağlıklı bir şekilde ulaşımlarını gerçekleştirecekler” dedi.

 

Gölcük ilçe genelinde tespitleri önceden yapılan üst yapı sorunları tek tek elen alınarak bu sorunlar çözüme kavuşturulurken vatandaşlar da yapılan hizmetlerden dolayı mutlu olduklarını belirtiyorlar.

 

Başkan Ellibeş’e incelemelerinde Genel Koordinatör Nihat Abiş, Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman eşlik etti.

20 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR