Gültepe Gençlik Derneği’nden önemli proje

Gültepe Gençlik Derneği, uyuşturucunun zararları hakkında aileleri bilgilendirmek, bu konunun ciddiyetini onlara anlatmak için bulundukları semtlerde...

BÜYÜT

Gültepe Gençlik Derneği, uyuşturucunun zararları hakkında aileleri bilgilendirmek, bu konunun ciddiyetini onlara anlatmak için bulundukları semtlerde ev ziyaretleri yapıyor. Bu ziyaretleri yaparken çok zor şartlarda yaşayan ailelerle tanışma fırsatlarının olduğunu belirten dernek üyeleri kısa süre önce ‘Bir umut da sen ol’ projesini başlattıklarını belirtti.

 

İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE YARDIM

İhtiyaç sahibi  aileleri tespit edip, onları bilgilendirmek amacıyla bu projeyi hayata geçiren Gültepe Gençlik Derneği, “Çeşitli sebeplerden dolayı çok acil ihtiyacı olan ailelerimize o anlık yardımcı olabilmek, kalıcı çözümler üzerine girişimde bulunmak, durumu olmayan kardeşlerimize yardımda bulunabilmek istiyoruz” açıklamasında bulundu. 

 

“HER TÜRLÜ EŞYA İŞE YARAYABİLİR”

Duyarsız kalmayan herkese Gültepe Gençlik Derneği olarak teşekkür eden dernek yöneticileri, “Kullanmadığımız ev eşyalarımızla da  yardımcı olabiliriz. Unutmayalım ki bizlerin  beğenmediği bir başkasının hayallerini karşılayabilir. Evimizde kullanmadığımız her türlü ev eşyası gerçek ihtiyaç sahipleriyle buluşabilir. Bu konuda biraz duyarlı olmak yetecektir” çağrısında bulundu.

09 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR