Yüzyıllardır boşa akan tarihi değer turizmi hareketlendirdi

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, "2. Yüzyıldan itibaren yüzyıllar boyu boşa akan bir tarihi değer olan Yazlık Ilıcamız, yaptığımız yoğun görüş...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, "2. Yüzyıldan itibaren yüzyıllar boyu boşa akan bir tarihi değer olan Yazlık Ilıcamız, yaptığımız yoğun görüşmeler ve takip sonunda Gölcük’e, Kocaeli’ ye ve Ülkemize Sağlık Turizmini hareketlendiren bir Termal Turizm tesis projesi haline dönüştürdük. Bunu sadece İlçe genelinden değil, çevre illerden, hatta yurt dışından gelen vatandaşların yoğunluğu ile görmek mümkün.

 

İŞ İSTİHDAMI ve YENİ İŞ KOLLARI OLUŞTU

Yazlık Ilıca Termal tesislerimizi hizmete sunarak İlçemize, Kocaeli’mize ve ülkemize hem ticari açıdan hem de iş istihdamı ve yeni iş kollarının oluşturulmasına önemli ölçüde katkı sağlayacak hale dönüştürdük.

 

GÖLCÜK BELEDİYESİNİN EN BÜYÜK YATIRIM PROJESİ

Gölcük Belediyesinin projesi olan ve Yaklaşık 12.500 m2’lik bir alana sahip bu önemli eser Belediyemizin imkânlarıyla yapılırken, aynı zamanda Gölcük Belediyesinin en büyük yatırım projelerinden birisidir. Gölcük’ün ekonomisine can katan, bölgemizin tanıtımına yardımcı olmakta, ayrıca büyük bir ekonomik ve kültürel değer kazandırmaya devam etmektedir.

 

ÇOK AMAÇLI HİZMETLER

Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıca Termal Turizm tesisi 12.500 m2’lik bir alana yapılan büyük bir yatırım olması açısından büyük bir değer olarak görülmekte. Termal tesislerimizden günü birlikçi vatandaşların rahatla faydalanabileceği alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar; bay ve bayanların ayrı ayrı kullanabilecekleri termal havuzlar, buhar odaları, içinde her türlü konforun olacağı aile odaları, çamur banyoları, fitness ve sauna odaları, bay-bayan masaj odaları, saunalar, kese odaları, Tuz odası, engelli havuzları, Sivas Kangaldan özel olarak getirtilen Doktor Balıklarla cilt hastalıkları tedavisi hizmeti gibi çok yönlü hizmetler verilmektedir" dedi.

22 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR