Başkan Baran, Körfezli fırıncılarla buluştu

Düzenlenen programa Körfez Fırıncılar Odası Başkanı Hüseyin Tunç ve yönetiminin yanı sıra Körfez’in fırıncıları da katıldı. Körfez Belediye Başkanı İ...

BÜYÜT

Düzenlenen programa Körfez Fırıncılar Odası Başkanı Hüseyin Tunç ve yönetiminin yanı sıra Körfez’in fırıncıları da katıldı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri düzenlenen programa katıldı. Körfez esnafı ile çeşitli toplantılar düzenleyerek ilçenin kalkınması adına önemli atan Belediye Başkanı İsmail Baran, fırıncılar odası ile bir araya gelerek önemli konuları masaya yatırdı.


ESNAF DOSTU BİR BAŞKAN

Program Körfez Fırıncılar Odası Başkanı Hüseyin Tunç’un konuşmasıyla başladı. Tunç, Belediye Başkanı İsmail Baran’a kendilerini yemekli toplantıya çağırdıkları için teşekkür etti. Fırıncılar Odası Başkanı Tunç, “Belediye Başkanımızın organize ettiği programa öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Kendilerinin göreve gelmesinin ardından geçen 1 yıllık süre zarfından kendisinin esnaf dostu bir Belediye Başkanı olduğunu ispat etti. Hangi talebimiz olursa olsun başkanımıza ilettiğimiz takdirde taleplerimiz çözüme kavuşuyor. Bugüne kadar bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.


“ÖNCELİĞİMİZ HALKIMIZIN SAĞLIĞIDIR”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, konuşmasını yapan Körfez Fırıncılar Odası Başkanı Hüseyin Tunç’a teşekkür ederek şu ifadeleri kaydetti, Başkan Baran, “Çok değerli esnaf arkadaşlarım, bu millete sabahın 5’inde ekmek yapmak için kalkan cefakâr dostlarım, düzenlemiş olduğumuz programa öncelikle hepiniz hoş geldiniz diyorum. Körfez ilçemizdeki fırıncı dostlarımızın vermiş olduğu hizmet gerçekten takdire şayandır. Rekabet koşullarını kaliteden yana kullanarak, halkımızı ve bizleri de zor duruma düşürmeden belirlenen tarifelere göre yapmalıyız. Biz Körfezli yöneticiler olarak önceliğimiz halkımızın sağlığıdır. Buna dönük olarak biz de, üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapmaya gayret ediyoruz. Önemli konulardan biri olan hijyen ve temizlik konusunda siz fırıncı dostlarımın üzerine düşen görevi yerine getirdiğini denetlemelerimiz sonucunda gördük. Sizlere halkımıza yapmış olduğunuz sağlıklı ve hijyenik hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim. İlçemizde bulunan esnafımızla, sanatkârımızla, fırıncımızla birlikte istişareler yaparak Körfez’i daha modern bir ilçe haline getirmek için çalışmalar yapacağız. Hep birlik olmamız gerekiyor ”ifadelerini kullandı.

06 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR