Kocaeli’ndeki başarılı pilot uygulamaya ödül

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nde Türkiye’ye örnek olan pilot Büyükşehir uygulamasıyla Yılın Belediye Başkanı ödülünü aldıBüyükşehir Belediye Başkanı...

BÜYÜT

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli’nde Türkiye’ye örnek olan pilot Büyükşehir uygulamasıyla Yılın Belediye Başkanı ödülünü aldı

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na Kafkas Diasporası tarafından Yılın Belediye Başkanı ödülü verildi. Başkan Karaosmanoğlu, Türkiye’de yeni Büyükşehirlerin oluşmasına örnek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ndeki başarılı pilot uygulama nedeniyle Yılın Belediye Başkanı seçildi.

YILIN BELEDİYE BAŞKANI
www.kafkasdiasporasi.com tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Yılın En İyileri Ödülleri’nde Yılın Belediye Başkanı seçilen Başkan Karaosmanoğlu, ödülünü Antakya’da düzenlenen törende aldı. Başkan Danışmanları Ömer Polat ile Nermin Tol’ün eşlik ettiği Başkan Karaosmanoğlu’nu havaalanında Kocaeli Dostluk Kulübü yöneticileri karşıladı.

KOCAELİ DAMGASINI VURDU
Törende Yılın Belediye Başkanı seçilen Karaosmanoğlu’nun yanı sıra Kağıtspor’un bayan boksörü Nagehan Gül Malkoç da, Yılın Sporcusu Ödülü’nü aldı. Kocaeli Dostluk Kulübü yöneticileri Doç. Dr. Nalan Özkan Giray, Şamil Devrim, İlhan Gümüş, Ömer Aydın ve Ufuk Aktürk’ün de katılımıyla etkinlik bir anda Kocaeli’nin gecesine dönüştü.

BAŞARILI UYGULAMA ÖDÜL GETİRDİ
Kafkas müzikleri ve yöresel oyunlarıyla renklenen gecede Yılın Belediye Başkanı seçilen Başkan Karaosmanoğlu’nun, Kocaeli’nde yaptığı başarılı hizmetler ve Türkiye’de yeni büyükşehirlerin oluşmasında örnek olan Kocaeli’ndeki başarılı pilot uygulama nedeniyle jüri tarafından bu ödüle layık bulunduğu ifade edildi. Ödülünü Antakya Belediye Başkanı Savaş’ın elinden alan Başkan Karaosmanoğlu, öncelikle Büyükşehir statüsüne kavuşan Hatay’ı tebrik etti.

KAFKAS OYUNLARIYLA RENKLENDİ
Ödül töreninin ardından Kafkas halk oyunları topluluğunun gösterilerine geçildi. Yöresel kıyafetleri ve danslarıyla salondakileri büyüleyen Kafkas halk oyunları ekibine salonu dolduranlar da eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu da piste çıkan Kafkaslara alkışlarla eşlik etti. Geceye katılanlar, böyle güzel bir günde kendilerini yalnız bırakmadığı için Yılın Belediye Başkanı seçilen Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

26 Kasım 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR