KO-MEK çıtasını yükseltiyor

Kocaeli’nin meslek ve sanat eğitiminde öncü kuruluş olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), verdiği eğitimlerin...

BÜYÜT

Kocaeli’nin meslek ve sanat eğitiminde öncü kuruluş olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları (KO-MEK), verdiği eğitimlerin kalitesini artırmak için kurs merkezi yöneticilerini bir araya getirdi.

Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yaygın Eğitim Şube Müdürü Hikmet Yıldırım başkanlık etti. Toplantıya KOMEK Genel Koordinatörü Abdullah Üzmez, KO-MEK Bölge Sorumluları Muhammet Hüküm, Ahmet Çavuş, Oğuz Kaya, İdris İnce ile kurs merkezi yöneticileri ve yardımcıları katıldı. Toplantıda konuşma yapan Yaygın Eğitim Şube Müdür Hikmet Yıldırım, bu tür toplantıların eğitimin kalitesini arttırdığını, bilgi alışverişini güçlendirdiğini söyledi.

40 KURS MERKEZİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ
Toplantıda konuşan KOMEK Genel Koordinatörü Abdullah Üzmez, başarılı bir ilk dönem geçirdiklerini belirterek, “Açtığımız yeni kurs merkezleri ile 40 kurs merkezi ile Kocaeli halkına hizmet veriyoruz. Dönem sonuna baktığımızda başarılı bir dönem geçirdiğimizi düşünüyorum. Önümüzdeki dönem bu başarımızı gerek eğitim kalitesi olarak gerekse kursiyer sayısı olarak daha da yukarılara çekeceğimizi düşünüyorum” dedi. Toplantıda 2011-2012 eğitim döneminin ikinci yarısının planlanması ve yıl sonunda düzenlenecek yerel sergiler, ilçe sergileri ve genel sergiler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

10 Şubat 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR