Tamer Solakoğlu "İşbirliğimiz sürecek"

        Kocaeli Baro Başkanı Tamer Solakoğlu ve yönetimi, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Baro Başkanı Tamer Solakoğlu ve yönetimi, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Baro Başkanı Solakoğlu, İzmit Belediyesi ile olan işbirliklerinin süreceğini söyledi.

 

GÜZEL İŞLER YAPILACAKTIR

Geçtiğimiz dönemde İzmit Belediyesi ile güzel işler yaptıklarını söyleyen Solakoğlu, “30 Mart seçimleri rahat bir atmosferde geçti. Kentimizin önemli sorunları var. Yeni dönemde de geçen dönemde olduğu gibi güzel işler yapacağınıza inanıyoruz. Hukukçular olarak bizlere bir görev düşerse üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz” dedi.

 

HUKUKU GÖZETEN BELEDİYE

Ziyarette konukları ile yakından ilgilenen Başkan Doğan da, “Başarılı çalışmalarımız sürecek. Hukuk okuryazarlığı konusundaki çalışmalar beni de çok mutlu emişti. Halkın özellikle hukuktan daha çok faydalanabilmesi için hakkını hukukunu daha iyi öğrenmesinde Baromuza önemli görevler düşüyor. Belediye içinde daha fazla hakkı hukuku ön planda olan bir anlayışı benimsiyoruz. Yine aynı çizgide devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

23 Nisan 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR