Hürriyet: Din tacirleriyle Mahkeme-i Kübra’da hesaplaşacağız

CHP 1. Sıra Milletvekili adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Başkanlığını Mustafa Gülcan’ın yaptığı Körfez Taşköprülüler Derneği’nin misafiri olarak ağırlan...

BÜYÜT

CHP 1. Sıra Milletvekili adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Başkanlığını Mustafa Gülcan’ın yaptığı Körfez Taşköprülüler Derneği’nin misafiri olarak ağırlandı. CHP’li milletvekili adayı Hürriyet’e, Körfez ilçe Başkanı Tuğman Kayalı, Körfez Belediyesi Meclis üyeleri Engin Taşdemir, Tayfun Balıkçı ve İbrahim Fortacı, Körfez Kadın Kolları Başkanı Afife Karatekin, Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Doğan ve partililer de eşlik etti.


“PARTİ BİNAMIZI TAŞLARLARDI”

Yaptığı konuşmasında AKP’nin dini kullanarak siyaset yapmasının yanlış olduğunun altını çizen CHP’li Milletvekili adayı Fatma Kaplan Hürriyet, din tacirlerinin ülkeyi bilinmeze sürüklediğini söyledi. Konuşmasına devam eden Hürriyet, “Eğer Kuranı Kerim’i biz pasta yapsaydık, parti binalarımızı taşlarlardı. Egemen Bağış gibi ‘Bakara Makara’ deseydik, bizi yurtdışına sürerlerdi. Biz bu din tacirleriyle Mahkeme-i Kübra’da din tacirleriyle hesaplaşacağız. Bu ülke büyük bir bilinmeze doğru sürükleniyor” dedi.

 

“ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN MERKEZ TÜRKİYE”

Merkez Türkiye hakkında da konuşarak vatandaşları bilgilendiren Fatma Kaplan Hürriyet, parti olarak kısa vadeli değil uzun vadeli programlar yaptıklarını söyledi. Hürriyet, “Merkez Türkiye’yi yarını kurtarmak için değil, yarınlarımızı kurtarmak için getireceğiz. Çocuklarımızın geleceği için Merkez Türkiye diyoruz” dedi. Hürriyet, her kesime uygun programlarının olduğunu da dile getirerek, “İşçi ve emeklilerimizin rahatlaması bir yasaya bakar. Bizim paralarımızı babalarının malı gibi dağıtıyorlar. Gelire göre vergi adaleti sağlanırsa çok ciddi bir kaynak ortaya çıkar” açıklamalarında bulundu.

26 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR