Ford Otosan &'Eşsiz Değerlerin&' gönlünü aldı

Türkiye'nin dev otomobil üreticilerinden Ford Otosan Fabrikası Ramazan ayı boyunca 7 bin koli erzak dağıttı. Bu erzakların bir kısmı Başiskele Kent Ko...

BÜYÜT

Türkiye'nin dev otomobil üreticilerinden Ford Otosan Fabrikası Ramazan ayı boyunca 7 bin koli erzak dağıttı. Bu erzakların bir kısmı Başiskele Kent Konseyi'nin başlattığı eşi vefat etmiş ya da cezaevinde olan bayanları üretime katmak amacıyla Eşsiz Değerler Projesi'nde yer alan bayanlara teslim etmişti.
 
FORD OTOSAN HER YERDE
Sadece otomobil üretmeyen, üretim yaptıkları bölge insanına sosyal alanda destek sağlayan Ford Otosan yöneticilerinin bu duyarlı davranışına karşılık, Başiskele Kent Konseyi yöneticileri Ford Otosan’a teşekkür etti.
 
DUYGUSAL ANLAR
Başiskele Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu, Genel Sekreter Şevki Serim ve Proje sorumlusu Ümmühan Aysu, fabrika yöneticilerini ziyaret etti.  Konsey yöneticilerini İnsan Kaynakları Müdürü Ali Rıza Aksoy, İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevlileri İsmet Narin ve Necati Küçük İslamoğlu karşıladı.
 
TEŞEKKÜR PLAKETİ
Fabrikada gerçekleşen kısa buluşmada Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu yapılan bu yardımla Ford Otosan'ın adının ürettiği otomotiv markasının haricinde ailelerin gönlünde farklı bir alam bulduğunu ifade ederek, İnsan Kaynakları Müdürü Ali Rıza Aksoy, İsmet Narin ve Necati Küçük İslamoğlu'na  teşekkür plaketi sundu. Başiskele Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu bu plaketi tüm Ford Otosan yöneticileri ve çalışanları adına takdim ettiğini söyledi.
 
DESTEĞE DEVAM
Ford Otosan çalışanları adına plaketi aldığını söyleyen Aksoy, Geçtiğimiz yıl başlattığımız bu sosyal projeden inanılmaz keyif aldık birçok duygusal ana şahit olduk. Mutluluk verici bir duygu, otomotiv sektörünün yanında bu tür projelerimizde devam edecek. Ford Otosan adı gönüllerdeki yerini de alacaktır dedi.

13 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR