KOÇ-DER’den Özak’a teşekkür ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği (KOÇ-DER) Başkanı İlkin Kılıçaslan ve yönetim kurulu üyele...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği (KOÇ-DER) Başkanı İlkin Kılıçaslan ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Dernek Başkanı Kılıçarslan’ın Büyükşehir Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür ettiği ziyarette Otistik engelli Arda Yinanç’ın mutluluğu görülmeye değerdi.

BÜYÜKŞEHİ’RE TEŞEKKÜR
Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette KOÇ-DER Başkanı İlkin Kılıçarslan, Genel Sekreteri Sevdiye Fidan, Yönetim Kurulu Üyeleri Seçkin Halis Koç, Seda Emrali ve Otistik engelli Arda Yinanç ve annesi Münevver Yinanç katıldı. Dernek Başkanı İlkin Kılıçaslan, dernek binasına yer tesisi sağlayan ve her türlü ihtiyaçlarını gideren Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Başkan Kılıçarslan, Büyükşehir Belediyesi’nin engellilere, sivil toplum kuruluşlarına ve eğitime verdiği desteklerin çok değerli olduğunu ifade etti.

DİĞER İLLERİN ÖVGÜSÜNÜ ALIYORUZ
2 Nisan- 2 Mayıs günleri arasında Birleşmiş Milletlerin Otizm Farkındalık Ayı olarak kutladığının altını çizen dernek yetkilileri, Kocaeli’de gerçekleştirdikleri faaliyetlerden bahsetti. Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine verdiği imkânlar ile diğer illerin övgüyle bahsettiği bir dernek haline geldiklerini ifade eden yetkililer bu hizmetlerin devam edeceğini ifade ettiler.

ONLAR BİZİM ÇOCUKLARIMIZ
Otistik engelli Arda’yla yakından ilgilenen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, kendisine çikolata ikram etti. Kitabı daha çok sevdiğini öğrenen Başkan Vekili Özak, ardından Arda’ya kitap hediye etti. Büyükşehir Belediyesi olarak engellilere yönelik birçok hizmet verdiklerini ve sosyal projeler hayata geçirdiklerini ifade eden Özak, “Onlar bizim çocuklarımız, onlar için yapılan her şey çok anlamlı ve değerli” şeklinde konuştu.

13 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR