Gölcük Belediyesi personeline sağlık taraması yapılıyor

Bu çalışmalar doğrultusunda Gölcük Belediyesi Personeli hazırlanan program doğrultusunda sağlık taramasından geçecek. Taramada personelin kan ve idra...

BÜYÜT

Bu çalışmalar doğrultusunda Gölcük Belediyesi Personeli hazırlanan program doğrultusunda sağlık taramasından geçecek. Taramada personelin kan ve idrar tahlilleri yapılırken ayrıca Tescil İş Güvenliği firmasına ait mobil hizmet aracında akciğer röntgen filmleri de çekilecek.

 

Sağlık taramasının ilk programında Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş kan vererek sağlık taramasını başlattı. Uygulama hakkında kısa bir açıklamada bulunan Başkan Ellibeş, “Halkımıza en güzel şekilde hizmet veren personelimizin sağlıklı bir konumda çalışmaları bizim birinci önceliğimizdir. Bu anlayış içerisinde Gölcük Belediyesi personelimize bir sağlık taraması çalışması başlattık. Tüm personelimizin istifade edeceği bu tarama sonunda çıkacak sonuçlar iş yeri hekimimizin vereceği raporla birlikte sağlık problemi olan personelimiz olursa bu yönde gereken çalışmalar yapılarak personelimizin sağlığına kavuşması noktasında gereken hizmet sunulacak, önlemler alınacak” dedi. Başkan Ellibeş ayrıca Sağlık taramasını gerçekleştiren Tescil İş Güvenliği ekiplerine de teşekkür etti.

 

Sağlık taramasında Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş, Kemal Kahraman, Levent Değirmenci, İş yeri Hekimi Dr. Metin Şentürk, Gölcük Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Yüksel Karademir hazır bulundu.

23 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR