Başkan Hüseyin Üzülmez mutluluklara ortak oluyor

Hafta sonu katıldığı cemiyetler arasında ilçe halkının mutluluğuna ortak olan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez yeğeni Semih Üzülmez’in de niş...

BÜYÜT

Hafta sonu katıldığı cemiyetler arasında ilçe halkının mutluluğuna ortak olan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez yeğeni Semih Üzülmez’in de nişan yüzüklerini taktı. Şefkatiye Mahallesi sakinlerinden emekli Recep ve Hacer Üzülmez çiftinin Brisa Fabrikası çalışanı çocukları semih Üzülmez, evlilik yolunda ilk adımı attı. Başiskele İlçesi sakinlerinden emekli Ahmet ve Ayşe Karakuş çiftinin zarif kızları Seda Karakuş ile nişanlanan Semih Üzülmez’in nişan yüzüklerini “Allah Tamamına Erdirsin” dilekleri eşliğinde Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez taktı. Gençleri tebrik eden Başkan Üzülmez, yeğenini elini çabuk tutması konusunda tavsiyede bulundu.


ÇELEBİ YEĞENİNİ EVLENDİRDİ

Kartepe Belediyesi Meclis Üyesi Hikmet Çelebi yeğeni İsa Çelebi’yi evlendirdi. Çepni Mahallesi’nde oturan emekli İhsan ve Zekiye Çelebi çiftinin serbest meslek sahibi çocukları İsa, hayatını Derince Çınarlı Mahallesi sakinlerinden emekli Halit ve Emel Ercan çiftinin zarif kızlarından Ezgi Ercan ile birleştirdi. Hafta sonu Nesa Düğün Salonu’nda gerçekleşen nikahı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kıydı. Gençlerin şahitliklerini ise Ali Öğünç ve Sinan Yıldırım üstlendi. Bir ömür birlikteliğe evet diyen gençleri tebrik eden başkan evlilik cüzdanını da geline verdi. Nikah ardından Çelebi ve Ercan Ailelerini tebrik eden Başkan Üzülmez, takısını taktığı genç çifte de ömür boyu mutluluk dileğinde bulundu.


FATİH İLE ASİYE EVLENDİ

Kartepe Şefkatiye Mahallesi gençlerinden Fatih Öner, hayatını Trabzon’un zarif kızlarından Asiye Köroğlu ile birleştirdi. Merhum Hasan Öner ile ev h anımı Asiye Öner çiftinin KOÜ Sivil Havacılık Yüksek Okulu’nda memur olarak çalışan çocukları Fatih Öner, Trabzonlu Ahmet ve Neriman Köroğlu çiftinin zarif kızlarından Asiye Köroğlu ile Çağlayan Düğün Salonu’ndaki cemiyet ardından evliler kervanına katıldı. Hafta sonu gerçekleşen düğün cemiyetinin konukları arasında yer alan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Öner ve Köroğlu Ailelerinin mutluluğuna ortak oldu. Genç çifte ömür boyu mutluluk dileğinde bulunan Başkan Üzülmez aileleri tebrik ederken gençlere de takısını taktı.


BAŞKAN NİKAH KIYDI

Haftasonu hemşerilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Uğur Türker ve Özlem Şenoğlu’nun Antikkapı Restaurant’ta gerçekleşen nikahını da kıydı. Nurhayat ve İhsan Şenoğlu’nun çocukları Özlem ile merhum Yusuf ve Hanife Türker çiftinin çocukları Uğur’un hayatlarını birleştirdiği nikah ardından gençleri ve ailelerini tebrik eden Başkan Üzülmez gelin ile damada takısını takıp, ömür boyu mutluluk dileğinde bulundu.

01 Nisan 2015 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR