GENÇLİK MECLİSİNDE BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi genel kurulu önceki gün yapıldı. Belsa daki toplantı odasında yapılan genel kurulda Gençlik Meclis Başkanı Burak Akay...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi genel kurulu önceki gün yapıldı. Belsa daki toplantı odasında yapılan genel kurulda Gençlik Meclis Başkanı Burak Akay güven tazeledi.

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut’un da takip ettiği genel kurulda seçime tek listeyle gidildi. Burak Akay başkanlığındaki İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi’nde Samet Köseoğlu, Murat Akgün, Hasan Yeşilyurt, Erdi Eliaçık, Barış Kaçar, Ahmet Canpolat, Mikail Baran, Ayşe Kürkçü, Fatma Zehra Kucur, Yasemin Karay ve Özge Karagöz yer aldılar.

BÜYÜK SES GETİRDİ

Güven tazeleyerek tekrar İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı olan Burak Akay yaptığı teşekkür konuşmasında, “Yaklaşık bir yıl önce kurulan meclisimiz kısa süre içinde önemli çalışmalar yaptı. Başta “Yerel Politika Sensiz Ulusal Politika Gençsiz Olmaz” projemiz olmak üzere yeni anayasa çalışmalarına verdiğimiz katkılar büyük ses getirdi. Ayrıca, yaşlıları ziyaret etmemiz ve etüt merkezlerinde ücretsiz görev almamız da önemli çalışmalarımız arasındadır. Gençlik Meclis olarak bundan sonra da mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmaya devam edeceğiz “ dedi. Genel Kurul da gençlerin yaptıkları faaliyetlerle ilgili fotoğraf sergisi de açıldı.

30 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR