Gölcük’te 65 anneye törenle sertifika verildi

Gölcük İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ve Barbaros İlköğretim Okulu Müdürlüğü işbirliğiAli Eğitimi sertifika töreni önceki gün Gölcük Belediyesi Sanat Gale...

BÜYÜT

Gölcük İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ve Barbaros İlköğretim Okulu Müdürlüğü işbirliği
Ali Eğitimi sertifika töreni önceki gün Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi Salonu’nda yapıldı.

Gölcük İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ve Barbaros İlköğretim Okulu Müdürlüğü işbirliği ile Barbaros İlköğretim Okulunda,17-10-2012/ 25-01-2013 tarihleri arasında Aile Eğitimi gerçekleştirildi. Halk Eğitim Merkezi Eğitmeni Saliha Ergin tarafından 3-6 ve 7-11 yaş grupları olarak 2 kategoride toplam 4 Grup olarak haftada 2 gün olarak yapılan ve toplam 14 hafta süren eğitime katılan 65 anne, aile eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifika alma hakkı elde ettiler.

KATILIM YÜKSEKTİ
Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi Salonu’nda gerçekleştirilen törene Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Barbaros İlköğretim Okulu Müdürü Güney Yılmaz, ilköğretim, ortaokul ve lise okul müdürleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri katıldı.

ANNELERİ KUTLUYORUM
Barbaros İlköğretim Okulu Müdürü Güney Yılmaz açılış konuşması yaparak, “Böylesine güzel ve bir o kadarda önemli olan bir eğitime katılan anneleri kutluyor devamının yapılmasını arzu ediyoruz. Eğitmen Saliha Ergin’e katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

FAYDALI HİZMETLER
Akabinde İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Temiz yaptığı konuşmada, “ İlçe genelinde her dönem sayıca artan bir dizi kursularımız ve kursiyer sayımız bölgede ne denli güzel ve faydalı hizmet sunduğumuzun göstergesidir. Gölcük Halk Eğitim Merkezi bünyesindeki tüm eğitmenlerimiz yapılacak taleplere göre görev yapmaya hazırdır. İstekli olan Bay- Bayan tüm kursiyerlerimize kapılarımız sonuna kadar açıktır” dedi.

ÖĞRENCİ POTANSİYELİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir bir konuşma yaparak, “İlçe genelinde sayı olarak önemli bir öğrenci potansiyelimiz var. Böylesine yoğunluğu üst seviyede olan İlçemizde bu yönde organize edilen Aile Eğitimine katılımda sayıca beklenen seviyede olmasını arzu ediyoruz. Barbaros İlköğretim okulunda yapılan bu Eğitimin diğer Okullara ve Velilere örnek teşkil edip teşvik edici olmasını temenni ediyorum. Eğitimi veren Saliha Ergin Eğitmenimize ve Eğitime katılan Anneleri tebrik ediyorum” dedi.
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş de yaptığı konuşmada,“Gölcük Belediyesi olarak ilçe genelinde Kurum, Kuruluş ve Sivil toplum Örgütleriyle güzel bir birliktelik içerisinde projelerin üretilmesine destek ve katkı vererek bu tip çalışmaların devamlılığını sağlıyoruz. Gölcük İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ve Barbaros İlköğretim Okulu Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Aile Eğitimini takdir ediyorum. Eğitime katılan anneleri ve eğitimi veren Saliha Ergin’i kutluyorum” dedi.

SERTİFİKA VERİLDİ
Konuşmaların ardından, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Temiz,Barbaros İlköğretim Okulu Müdürü Güney Yılmaz,Eğitmen Saliha Ergin, ve Okul Müdürleri tarafından Aile Eğitime katılan 65 Anneye sertifikaları takdim edildi.Akabinde Sanat Galerisi Fuaye salonunda Pasta kesilip resepsiyona katılım sağlanıldı.

24 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR