Yıldız Entegre, zirveye sponsor oldu

Ahşap ve orman ürünleri alanında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Yıldız Entegre, Mimari Etkinlik Merkezi işbirliği ile...

Ahşap ve orman ürünleri alanında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan Yıldız Entegre, Mimari Etkinlik Merkezi işbirliği ile düzenlenen Mimari Tasarım Zirvesi’ne ana sponsor oldu.“Mimari tasarım sürecinde disiplinler arası etkileşim” temasıyla düzenlenen etkinlik; mimarlar, tasarımcılar ve diğer yaratıcı endüstri profesyonellerini bir araya getirdi.

 

PROGRAM YOĞUNDU

Yıldız Entegre’nin ana sponsorluğunu üstlendiği zirve, 50’ye yakın sponsor ve destekçinin katkılarıyla gerçekleştirildi. Zirve katılımcılara, mimarlık mesleğinin taşıdığı işlevsel ve estetik özellikler kapsamında, endüstri ürünleri, mühendislik, güzel sanatlar, felsefe ve sosyoloji olmak üzere pek çok disiplinle ilişkilerin güçlendirilmesine yönelik zengin bir program sundu.

 

“ZİRVEYİ DESTEKLEDİK”

Yıldızlar Yatırım Holding Genel Sekreteri İlkay Ünal zirvenin açılış konuşmasında; “Tasarım, mimari, inovasyon ve gelecek trendler önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Bu kapsamda Mimari ve Tasarım Zirvesi gibi önemli etkinlikleri destekleme kararı aldık. Ağaç sektöründe hizmet veren bir firma olarak tesislerimizde son teknoloji kullanımı bizim için çok önemli. Birbiriyle haberleşen, üretim proseslerinden ham madde tedarikine, müşteri şikayetlerine olan geri dönüşe kadar bütün ilişkiyi kendi içinde anlamlandıran bir yapıya sahibiz” dedi.

 

YATIRIM ÖDÜL ALDI

Yıldız Entegre’nin hem yurt içinde hem de yurt dışındaki yatırımlarıyla ağaç sektöründe liderliğine dikkat çeken Ünal, sözlerine şu şekilde devam etti: “Ülkemizde; Kocaeli, Manisa, Mersin ve Bolu tesislerindeki üretim gücümüzün yanı sıra yurtdışında Rusya, Amerika’da yatırımlarımız bulunuyor. Romanya'da son 10 yılın en büyük yabancı yatırımcısı ödülüne layık görüldüğümüz bir projeyi hayata geçiriyoruz. Önümüzdeki dönemdeki yatırımlarımız ile ülkemizin bayrağını gururla dalgalandıracağız.”

 

YENİ YILDIZ ‘VARIO’

Zirvenin ikinci gününde ise Yıldız Entegre Satış Müdürü Selçuk Ormancı, “Çağdaş Yapı Malzemelerinin Tasarımlarda Kullanılması’’ panelinde konuşmacı olarak yer aldı. Tasarım ve teknolojiyi ahşap zeminleri yeniden tanımlamak ve yenilikçi ürünler geliştirmek için bir araya getiren Yıldız Entegre, “Vario” markası ile en yeni parke, kapı, levha ürünlerini zirvedeki fuaye alanında sergiledi.

19 Nisan 2017 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR