Akademi’de ‘protokol’ dersi

        Kocaeli Ticaret Odası’nın; İŞKUR, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliğiyle hayata geçirdiği KOTO Akadem...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Ticaret Odası’nın; İŞKUR, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliğiyle hayata geçirdiği KOTO Akademi’de eğitimler ‘iş hayatında protokol kuralları’ ile devam etti. Oda üyelerinin ihtiyaç duydukları konuları uzmanından öğrenmeleri amacıyla şubat ayında başlayan eğitim maratonunda, ‘iş hayatında protokol kuralları’ eğitimini DS Yönetim Danışmanlık Şirketi’nden Somatik Koç Dilek Perçin verdi.

 

BAŞARININ ANAHTARI

Kocaeli Ticaret Odası’nın 2 no’lu eğitim salonunda gerçekleştirilen eğitimde katılımcılara, ‘başarının tamamlayıcı anahtarı: işyerinde protokol’ başlığı altında önemli bilgiler veren Perçin, “Artık şirketlerin hangi mevkide olursa olsun çalışanlarında aradığı özellik takım içerisinde uyumlu çalışabilmeleridir. Başarı için takım oyunu, bunun için ise yazılı olmayan bazı protokol kurallarını bilmek gerekir” dedi.

 

SIRADA HİJYEN EĞİTİMİ

2 gün süren eğitim programında, işyerinde hitap, karşılama, oturuş, uğurlama, telefon görüşmeleri, resmi araçlarda oturma düzeni gibi konular da ele alındı. Eğitim programını, işyerinde sosyal ilişkiler için önemli notlar vererek sonlandıran Perçin, iş yaşamında 9 altın kuralla sunumunu bitirdi. KOTO Akademi’de eğitimler, 8-9 Mayıs tarihlerinde sertifikalı temel hijyen eğitimi ile sürecek.

 

08 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR