Tezer ve Fıratlı seminer verdi

Erdoğan Görgün başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği, mart ayı toplantısında İTÜ Öğretim üyesi Prof. Dr. Azime Tezer ve Dr. Osman Nuri Fıratlı...

BÜYÜT

Erdoğan Görgün başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği, mart ayı toplantısında İTÜ Öğretim üyesi Prof. Dr. Azime Tezer ve Dr. Osman Nuri Fıratlı konferans verdi. Erdoğan Görgün’ün açış konuşması ile başlayan toplantıda kürsüye gelen Başkan Yardımcısı Erdal Baykara,  4 Mart 2007 tarihinde elim bir trafik kazasında kaybedilen Kandıra Kaymakamı Mehmet Sarıcan ile ilgi hatıralarını anlattı.

 

KANDIRALILAR OTEL ASYA’DA

Gündüz Kandıra’da Kandıra Akçakoca Anadolu Lisesi öğrencilerinin kariyer gününe katılan, akşam da Otel Asya’da Kandıralılar Derneği üyeleri ile buluşan Prof. Dr. Azime Tezer, “Şehirlerde mekansal planlama ile entegrasyonu” konusunda, Dr. Osman Nuri Fıratlı da “Genetik Göz Hastalıkları” konularında bilgi verdi ve soruları cevapladılar.

 

BÜYÜK İLGİ

Ahsen Okyar’ın sunup yönettiği toplantıya;  KOU Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Yusuf Bayraktutan, Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kabadayıoğlu, Kandıra Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Aygün Aynagöz, İSU Yönetim Kurulu üyesi Dr. Halil İbrahim Kahraman, Kandıra Akçakoca Anadolu Lisesi Müdürü Recep Özaydın, Halk Bankası Bölge Koordinatörü Mehtap Memiş, Menkul Değerler Aş Kocaeli Şube Müdürü Cihat Kaymas, işadamı Bülent Bebek ve çok sayıda Kandıralı katıldı.


MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Otel Asya’daki toplantıya AKP Aday Adayı Harita Mühendisi Ercüment Şahin, CHP Aday Adayı Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan, SP Aday Adayı Avukat Fatih Polat da katıldı.


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR