Güzeloğlu, her kesimden ziyaretçiyi ağırlıyor

Ercan Topaca’nın Hatay’a tayininin çıkması ile birlikte ilimize atanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, makamında ziyaretleri kabul etmeye devam ediyor. G...

BÜYÜT

Ercan Topaca’nın Hatay’a tayininin çıkması ile birlikte ilimize atanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, makamında ziyaretleri kabul etmeye devam ediyor. Güzeloğlu, en son ise Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı, sendika başkanlarını, Gebze Cumhuriyet Başsavcısı Özcan Ahmet Yılmaz’ı ve çeşitli derneklerle Sakarya’dan SASİAD’ı makamında ağırladı.


SENDİKALARDAN ZİYARET

Sendikalardan Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, Çelik-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Erdal Yaldız, Liman-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Bülent Aykurt, Hak-İş İl Temsilcisi Şerafettin Koç ve Hizmet-İş Sendikası Şube Sekreteri Muharrem Şubası Vali Güzeloğlu’na hayırlı olsun temennisinde bulundular. Gebze Cumhuriyet Başsavcısı Özcan Ahmet Yılmaz ise Adalet Komisyon Başkanı Şamil İnan ile birlikte ziyarette bulundu.


GENİŞ KATILIM

Diğer ziyaretçiler ise Kocaeli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İlhan Özel, Koyun Keçi Birliği Başkanı Mustafa Çakır, Tarım Kredi Kooperatif Başkanı Mehmet Türk, Gölcük Ziraat Odası Başkanı Bekir Çanakçı, Damızlık Sığır Yardımlaşma Birliği Başkanı Cemil Gülfen, Arıcılar Birliği Başkanı Ahmet Turhal, Süs Bitkileri Üretim Birliği Başkanı Engin Yener, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Aykut Sami Ünal ve Kocaeli Bölgesi Su Ürünleri Kooperatif Başkanı Şükrü İlikhan oldu.


TEŞEKKÜR ETTİ

Kocaeli İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Sebahattin Yamak da yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Sakarya’dan ise Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Aydın Bahar ile yönetim kurulu üyeleri Vali Güzeloğlu’na ziyarette bulundu. Vali Güzeloğlu, tüm ziyaretçilere teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

02 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR