Doğan bisiklet dağıttı

  İzmit Belediyesi “Her çocuğun bisikleti olsun” projesi kapsamında bisiklet dağıtımlarına ara vermeden devam ediyor. Son olarak Doğa Koleji ve Özel S...

BÜYÜT

 

İzmit Belediyesi “Her çocuğun bisikleti olsun” projesi kapsamında bisiklet dağıtımlarına ara vermeden devam ediyor. Son olarak Doğa Koleji ve Özel Seymen Ortaokulu’nda gerçekleştirilen törenlerde İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan 182 çocuğa bisikletlerini teslim etti.

TÖREN DÜZENLENDİ

Okul bahçesinde düzenlenen törenlere Belediye Başkanı Doğan’ın yanı sıra Doğa Koleji Okul Müdürü Muharrem Aytaç, Doğa Koleji Kurucu Müdürü Ali Rıza Gündoğdu, Özel Seymen Okul Müdürü Reyhan Argun Kıran, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

 “AYRIMI YAPMAM”

Hayatımın hiçbir döneminde zengin fakir ayrımı yapmadığına vurgu yapan Başkan Doğan “Ben hayatımın hiçbir döneminde bir çocuğu diğerinden ayırmadım, her çocuğa kendi çocuğum gibi yaklaştım. Bu şehirde, bu ülkede yaşayan her çocuk benim için aynı. Çocukları zengin fakir diye ayırmam. Bu nedenle İzmit’teki her çocuğa bisiklet dağıtıyoruz, dağıtmaya devam edeceğiz” dedi.

24 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR