Lütfü Türkkan’dan MHP’ye eleştiriler

24. Dönem MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 25. ve 26. Dönem Milletvekili seçimlerinde Saffet Sancaklı’nın gerisinde bırakılarak Kocaeli’den 2....

24. Dönem MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 25. ve 26. Dönem Milletvekili seçimlerinde Saffet Sancaklı’nın gerisinde bırakılarak Kocaeli’den 2. sıra adayı olarak gösterilmiş fakat meclise girememişti.

 

MHP’YE KÜSKÜN MÜ?

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Lütfü Türkkan’ın paylaşımlarında “muhalefet” ve MHP Genel Merkezi’ne yaptığı eleştiriler; acaba Türkkan 24. dönemde milletvekilliği yaptığı MHP’ye küskün mü sorusunu getirdi.

 

ELEŞTİRİLERDE BULUNDU

Dün sosyal medya hesabı üzerinden MHP Genel Merkezi’ni eleştiren Türkkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker’in kendisini telefonla arayarak bilgi vermesini de yine sosyal medyada paylaştı.

 

Lütfü Türkkan’ın MHP’ye sitem ettiği paylaşım:

“Öğrenciliğinde Ülkü Ocaklı olduğu sosyal medyada çarşaf çarşaf fotoğrafları yer alan şu anda da Ankara'da bulunan Nobel ödüllü bilim adamı Sancar'ın MHP Genel Merkezi'ni ziyaret edeceği bir PR çalışması çok mu zordu?

Yoksa çok daha önemli işlerimiz mi var?”

 

Devlet Bahçeli’nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker’in Türkkan’a yaptığı bilgilendirme:

“MHP Genel Başkanı Dr Devlet Bahçeli'nin Özel Kalem Müdürü, Murat Çeliker, Prof Aziz Sancar'ın daveti konusunda arayıp bilgi verdi.

Dr. Devlet Bahçeli'nin Sayın Aziz Sancar'ı davet ettiğini, programı Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan Sancar'ın davet için teşekkür ettiğini, ancak Aziz Sancar'ın Devlet'in hazırladığı bu ziyaret programına uyacağını söylediğini ifade etti.”

 

MUHALEFETE DE ELEŞTİRİLERDE BULUNDU

Türkkan ayrıca MHP’nin de içinde bulunduğu “muhalefet”e yönelik sitem dolu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Hükümet eylem planını açıklarken, muhalefetin uykudan uyanmış ama yüzünü henüz yıkamamış tavrını da hayretle izliyorum.” Serkan İSKENDER

16 Aralık 2015 Kocaeli- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Ertuğrul - Ne artık nasılsa mecliste değilsin gündeme gelmek için hikaye işlerle uğraşma.Siz artık bir eski vekil ve hiç bir sıfatınızda yoktur.

Yanıtla . 0Beğen 16 Aralık 14:45
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR