Doğan’dan Gölkay Park’a ikinci etap müjdesi

Havaların ısınmasıyla birlikte kablolu spor (weakboard) sezonunun açıldığı Gölkay Park’a giden Doğan tesislerde incelemelerde bulunup, spor yapan gen...

BÜYÜT

Havaların ısınmasıyla birlikte kablolu spor (weakboard) sezonunun açıldığı Gölkay Park’a giden Doğan tesislerde incelemelerde bulunup, spor yapan gençlerle sohbet etti. Göreve geldiği ilk günden itibaren İzmit’i turizm şehri yapmayı hedefleyen ve bu amaca yönelik çok sayıda projeyi hayata geçiren Başkan Doğan, Gölkay Parkta yaptığı incelemede “binlerce yıllık geçmişi ile barındırdığı tarih, kültür ve doğal turizm kaynaklarıyla İzmit, bu olağanüstü avantajlarına maalesef gereken önem gösterilmeyerek ihmal edilmiş,  bugüne kadar maalesef sadece sanayi kenti olarak anılmıştır.

 

TÜRKİYE’NİN VE DÜNYANIN EN MODERN TESİSİ

İzmit’in turizm şehri olması yönünde çıktığımız yolda hayata geçirdiğimiz projelerimiz arasında en önemlilerinden biri olan Gölkay Park tesisimiz, Türkiye’nin ve dünyadaki en büyük, en modern weakbord tesissidir. Havaların ısınmasıyla birlikte weakbord sezonu da açıldı. Tesislere gösterilen ilgi beni çok mutlu ediyor.  Gölkay park, su sporlarının şehrimizde dolu dulu yapılmasına vesile oluyor. Burası sadece weakboard değil aynı zamanda bisiklet ve kano gibi sporların da yapıldığı güzel bir dinlenme alanıdır” dedi.

 

GÖLKAY'IN İKİNCİ ETABI BAŞLADI

Gölkay Park Projesinin ikinci etabının başladığının da müjdesini veren Başkan Doğan “bütün ekiplerimiz ikinci etap çalışmaları için seferber olmuş durumda. Bu yaz içerisinde inşallah ikinci etabımızı da açıp gölün dört biryanının yürüme, bisiklet ve dinlenme alanı olarak kullanılmasını sağlayacağız. Şehrimizde güzel şeyler oluyor.  Şehrimizde yaşanan bu önemli değişimleri yabancılar takip ediyor ve şehrimizi sık sık ziyaret ediyorlar. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla sanayi şehri olarak tanınan İzmit’i turizm şehri İzmit olarak dünyaya tanıtacağız” şeklinde konuştu.

26 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR