Çayırova yeni bir döneme doğru ilerliyor

  Dede Korkut Çay Bahçesi’nde gerçekleştirilen toplantı kahvaltı programı ile başladı. Kahvaltının ardından istişare kurulu üyelerine hitap eden AK Pa...

BÜYÜT

 

Dede Korkut Çay Bahçesi’nde gerçekleştirilen toplantı kahvaltı programı ile başladı. Kahvaltının ardından istişare kurulu üyelerine hitap eden AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, 30 Mart seçimlerinde gösterilen gayret ve çalışmalardan dolayı istişare kurullarına, mahalle teşkilatlarına kadın gençlik ve ana kademe yönetimlerine ve tüm AK Parti Çayırova ailesine teşekkürlerini iletti.

Ayrıca Soma’da yaşanan maden faciasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen başkan Özmen, geride kalan ailelere de sabır dileklerini sundu.

 

Konuşmasında Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimleri değerlendiren, aynı zamanda geride kalan 30 Mart yerel seçimlerini ele alan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen, “2008 yılından bu güne birçok seçim geçirdik. Her seçimde partimizin başarısını kat kat yükselterek, yeni hizmetlere imza attık. Kuruluşumuzdan bu güne kadar ilçemizde birçok arkadaşımız partimizin çatısı altında hizmet etti. Hepsine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şimdi önümüzde çok önemli seçim var. Bu seçim Türkiye tarihinde ilk defa halk Cumhurbaşkanını seçecek. Bu seçime diğer seçimlerde olduğu gibi hazırlanıyoruz. Biz her zaman yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı yapıyoruz. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışmalarına bizlerde çalışarak destek olacağız” dedi.

 

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen’in ardından konuşmasına Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden madencilere Allah’tan rahmet dileyerek ve yakınlarına başsağlığı temennilerini ileterek başlayan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 30 Mart seçimlerinde çalışmalarından dolayı tüm teşkilatlara teşekkürlerini iletti. Yerel yönetimler olarak Çayırova’da hizmetleri kat kat arttırarak yollarına devam edeceklerini vurgulayan Demirci, Çayırova’ya kazandıracaklarını projelerin çalışmalarına başladıklarını kaydetti. İmar sorunlarında da bir takım çalışmalar yapılacağının altını çizen başkan Demirci, taahhüt ettikleri her çalışmaya imza atacaklarını belirtti. Yerel yönetim çalışmalarının yanı sıra Cumhurbaşkanlığı seçimleri hakkında da açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Şevki Demirci, yeni bir döneme doğru ilerlediklerini söyledi.

27 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR