Fen İşleri’nin bazı birimleri Solaklara taşınıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi’ne bağlı hizmet veren ve Real yanında bulunan müdürlükler taşınıyor. İlk etapta Yol Yapım Bakım ve On...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi’ne bağlı hizmet veren ve Real yanında bulunan müdürlükler taşınıyor. İlk etapta Yol Yapım Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü, İZAYDAŞ yolu üzerinde bulunan Solaklar daki, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na ait asfalt şantiyesinin de içinde bulunduğu alana taşındı.

VALİLİK BİNASI VE KENT MEYDANI YAPILACAK
Enerji ve Aydınlatma Müdürlüğü, Makine İkmal Müdürlüğü ve Köye Hizmet Şube Müdürlüğü Yol Yapım Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü,’nün eski binasında hizmet veriyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından tüm müdürlükler Solaklar’a taşınacak. Yıkım yapılan bölüme valilik binası ve kent meydanı yapılacak.

YENİ BİNALAR YAPILACAK
Solaklar da yeni bina yapımı için ihaleler Mart ayı içerisinde gerçekleştirilecek. Binaların tamamlanmasının ardından diğer üç müdürlüğün de yaz sonuna kadar bu alana taşınması planlanıyor.

19 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR